Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Zasady współpracy

Zasady współpracy

Podczas wieloletniej pracy przy projektach internetowych odkryliśmy pewną złota zasadę:

Efekt finalny to efekt współpracy dwóch stron.

Dlatego wdrożyliśmy listę zasad, które wymagają nie tylko od nas, ale i od Ciebie pewnego zaangażowania, ponieważ tylko tak jesteśmy w stanie dostarczyć Ci projekt, który da Ci pełną satysfakcję, a nam pozwoli wyrażać naszą sztukę tworzenia.

01.
Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt był ukończony w wyznaczonym terminie. Dlatego też, nie tylko przestrzegamy procedur, ale wymagamy od naszych klientów aby oni również dotrzymywali terminów, które są po ich stronie.
02.
Nam również zależy aby dostarczyć Ci jak najlepszy projekt ponieważ podpisujemy się pod nim i świadczy on o naszej firmie. Poza tym uwielbiamy tworzyć rzeczy piękne i wyróżniające się. Możemy odpowiadać za naszą pracę, ale żeby ją dobrze wykonać potrzebujemy odpowiedniego zaangażowania również z Twojej strony. Dobrze przygotowane materiały, ustalone punkty krytyczne, płynna komunikacja – im bardziej przyłożysz się do Twojej części pracy tym lepszych efektów możesz się spodziewać.
03.
Rozumiemy, że nie wszystko może być dla Ciebie jasne i łatwe. Dlatego na każdym kroku proponujemy Ci możliwość skorzystania z odpowiedniego specjalisty np. copywritera, dostarczamy filmy ułatwiające zrozumienie tego jak możesz jeszcze lepiej przygotować materiały do strony, proponujemy dodatkowe rozwiązania, które wpłyną na korzyść projektu. Jeśli coś w projekcie sprawia Ci trudność lub nie wiesz jak się do czegoś zabrać powiedz nam o tym otwarcie. Dla nas to żaden problem, a dzięki temu projekt będzie przebiegał sprawniej, Ty zyskasz większą swobodę, a efekty zaskoczą wszystkich.
04.
Zwróć uwagę na elementy, które wyróżniają stronę. Dobrze przygotowane teksty, własne zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa zamiast zdjęć stockowych, elementy typu blog. To wszystko sprawia, że strona zyskuję nieporównywalnie na jakości, a przecież wciąż kosztuję tyle samo! Dla nas nie ma znaczenia jakich tekstów czy zdjęć użyjemy, ale dla Twojej firmy jest to kolosalna różnica i potrafi sprawić, że strona będzie wyglądać jak milion dolarów. Wykorzystaj tą możliwość. My również z przyjemnością będziemy chwalić się taką stroną w portfolio!