Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Standard Design&Quality by Ameti

Design & Quality by Ameti

Wsparcie Twojego biznesu na najwyższym poziomie

Logo Ameti transparent high resolution

Design&Quality by Ameti to standard stworzony w 2017 r. przez naszą firmę, wykorzystywany przy tworzeniu strony internetowych w celu zapewnienia określonej z góry jakości wykonania strony. Standard ten bazuje na kilkudziesięciu czynnikach mających wpływa na pozytywny odbiór strony przez końcowego odbiorcę.

Przykłady takich czynników to m.in.:

01.
Znalezienie i wyróżnienie na stronie, najważniejszych dla użytkownika, wartości wyróżniających przedsiębiorstwo tzw. USP
02.
Wdrożenie elementów wspierających cele biznesowe firmy. W zależności od potrzeb firmy, cele te mogą przybierać postać elementów sprzedażowych, wizerunkowych, promocyjnych etc.
03.
Zaprojektowanie mapy ruchu użytkownika na stronie oraz dobieranie indywidualnych elementów CTA zawierających przekaz dostosowany do obecnego etapu ruchu.
04.
Zwiększenie współczynnika konwersji poprzez zastosowanie indywidualnie wybranych narzędzi marketingowych.

Odpowiedź na globalne technologiczne zmiany!

Jedno z nielicznych takich rozwiązań w Europie Środkowo-Wschodniej

matt2

Standard Design&Quality by Ameti powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby firmy wykorzystujących internet jako ważny kanał marketingowo-sprzedażowy.

Zarówno oczekiwania użytkowników, sposoby prezentowania treści czy narzędzia marketingowe to elementy, które zmieniają się z miesiąca na miesiąc, dlatego tak ważne jest aby tworzona strona była wykonana według najnowszych trendów i standardów.

Tworzenie stron w obecnych czasach według tych samych metod co kilka lat temu jest bardzo dużym marnotrawieniem potencjału firmy co niestety nie jest rzadkością.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, których najważniejszym wyzwaniem w dzisiejszych czasach, jest sprostanie wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku, stworzyliśmy standard który zapewnia odpowiednią infrastrukturę strony internetowej wspierającą cele biznesowe firmy.

Odkryj potencjał swojej firmy dzięki Design&Quality by Ameti

Osiągane przez naszych klientów efekty to nie kwestia przypadku, ale szczegółowo zaplanowanego procesu bazującego na solidnych fundamentach.

strona internetowa

Jakość

Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych elementów technicznych, strony wykonane w standardzie Standard Design&Quality by Ameti cechują się nie tylko profesjonalnym wyglądem i zwiększoną konwersją, ale stanowią również zapewnienie prawidłowego funkcjonowania strony przez długi czas.
strona www

Monitoring

Każdy projekt wykonany w tym standardzie, przechodzi wewnętrzną kontrolę zgodności z wytycznymi oraz jest poddawany 7 dniowym testom live recording na podstawie, których wdrażane są ewentualne modyfikację mające na celu dopracowanie projektu w każdym detalu.
strona interentowa dla firmy

Gwarancja

Strony wykonane w standardzie Design&Quality by Ameti mogą posługiwać się wystawionym przez naszą firmę certyfikatem zaświadczającym o autentyczności wdrożonego na stronie standardu. Certyfikat dostarczany jest zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej w terminie 14 dni od dnia zakończenia projektu.
Chciałbyś zamówić stronę zgodną ze standardem Design&Quality by Ameti?

Zadzwoń i przedstaw swój projekt: