Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

O nas

Ameti

Pomagamy naszym klientom w realizacji ich marzeń i aspiracji

Najważniejsze informacje o Ameti:

Logo Ameti transparent high resolution
Nasz zespół tworzą osoby, które zajmują się projektami internetowymi od 2009 roku. Wiemy, że najlepsze projekty powstają dzięki współpracy całego zespołu specjalistów, dlatego od samego początku dbamy o to aby nasz zespół stanowili wyselekcjonowani eksperci w swoim fachu. Niezależnie od obszaru – od programistów, przez grafików, aż po marketingowców i doradców klienta stawiamy na ludzi którzy są świetni w tym co robią.
Screenshot_1

Siedziba naszej firmy:

Nasze główne biuro znajduję się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, ale na co dzień pracujemy również zdalnie, dzięki czemu mamy dostęp do wielu najlepszych specjalistów z całej Polski.
o nas ameti

Co nas wyróżnia:

Duży nacisk w naszej pracy kładziemy na odpowiednia kulturę organizacyjną. Stosujemy szereg standardów i procedur oraz wewnętrzny system oceny projektów. Obsługujemy zarówno duże projekty korporacyjne i polityczne jak i te mniejsze, dla lokalnych firm czy osób prywatnych.
strona-internetowa-standard

Dlaczego warto nam zaufać:

Bierzemy czynny udział w wielu prestiżowych wydarzeniach dla branży IT/ICT gdzie nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zdobywają wiedzę na temat najnowszych trendów. Prowadzimy również szkolenia z metod marketingu i rozwoju firmy w internecie.

Obszar naszej działalności:

Obszar naszej działalności obejmuję całą Polskę, jednak realizujemy również projekty dla klientów międzynarodowych. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem i staramy się wszystkie zaawansowane projekty realizować z uwzględnieniem spotkań osobistych.

Celem działalności naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom w rozwoju potencjału ich firm za pomocą możliwości internetu.

rozwoj-potencjalu-firm

Cel ten realizujemy na wiele sposób, jednak niezależnie od tego w jakim obszarze działamy czy z jaką firmą współpracujemy, nasze wartości są niezmienne:

01.
Być przy ludziach
Traktujemy naszą pracę jako możliwość pomocy firmom w osiągnięciu sukcesu. Dobra strona internetowa i cała otoczka wokół niej to szansa dla firmy, aby rozwinęła skrzydła. Wiemy jednak, że każdy kij ma dwa końce. Kiepska strona bądź projekt robiony "po łebkach" może przyczynić się do upadku firmy i przykrych przeżyć wielu osób. Mając tego świadomość do każdego projektu podchodzimy tak jakby chodziło o naszą własną firmę. Wiemy, że dla wielu przedsiębiorstw, świat internetu jest czymś zupełnie obcym i często, pierwszą najważniejszą rzeczą jaką robimy podczas początku współpracy to staramy się wytłumaczyć na jakie czynniki dana firma musi zwrócić uwagę, aby odnieść sukces. Nasze rozmowy z klientami mają formę doradztwa, a czasami wręcz indywidualnego szkolenia ;)! Przez cały czas trwania projektu jesteśmy przy kliencie, indywidualny opiekun projektu czuwa nad każdym krokiem i jest z Tobą w stałym kontakcie. Czasami nawet sami programiści chwytają za telefon aby skonsultować z Tobą wdrażane rozwiązanie. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm, ale też odpowiednią atmosferę, która ułatwia prowadzenie projektu do określonego celu.
02.
Stawiać na jakość w każdym obszarze projektu
Stosujemy restrykcyjne wewnętrzne systemy oceny projektów oraz nasz autorski standard, który zapewnia odpowiednią jakość projektu. Ocenie poddawane są aspekty techniczne strony, jej wygląd oraz wdrożone rozwiązania mające wpływ na realizację celów biznesowych firmy. Duży nacisk, który kładziemy na jakość realizowanych przez nas usług, jest też powodem przez który rzadko zdarza nam się negocjować cenę danego projektu. Nie stosujemy rozwiązań dzięki którym moglibyśmy wykonać projekt po niższej cenie, ale przy obniżeniu standardu strony. Jest to nie tylko niezgodne z polityką naszej firmy, ale ma też również odniesienie do punktu pierwszego. Projekt wykonany na pół gwizdka może sprawić, że firma straci szansę na rozwój lub jej stabilność zostanie naruszona. Dlatego każda wycena indywidualna jest robiona w uczciwy sposób - zarówno dla klienta jak i dla nas. Jeżeli projekt jest wymagający i skomplikowany to muszą pracować przy nim najlepsi programiści, jeśli projekt jest stosunkowo prosty to pracę przejmują programiści, którzy są świetni na tym określonym dla projektu poziomie, a jednocześnie projekt kosztuję znacznie mniej. Nie używamy tira do przewiezienia jednej deski 😉
03.
Gdy się czegoś podejmujemy będzie to zrobione na 100%
Często trafiają do nas klienci, którzy mają nieprzyjemne doświadczenia z firmami zajmującymi się tworzeniem stron internetowych i marketingiem. Opowiadają nam o projektach, które ciągną się miesiącami, które zostają "porzucone", nie działają tak jak powinny lub dana firma rezygnuję ponieważ "jednak sobie z tym nie poradzi". Za każdym razem jesteśmy w takim samym szoku słysząc opowieści takie jak te. Tego typu rzeczy wynikają zazwyczaj z braku odpowiedniej kultury organizacyjnej firmy i traktowaniu klientów jak źródełka pieniędzy. Takie podejście smuci nie tylko nas, absolutnie się z nim nie zgadzamy i dlatego już od początku postanowiliśmy, że będziemy szli zupełnie inną drogą, że będziemy taką firmą z jakiej usług sami chcielibyśmy skorzystać. Nasza praca to dla nas nie tylko pasja, ale również misja - pomagać firmom i osobom prywatnym w rozwoju ich potencjału dzięki wykorzystywaniu możliwości internetu.
04.
Nie uciekamy od odpowiedzialności
Jeżeli czegoś nie wiemy zapytamy Cię. Jeżeli jest coś, co dodatkowo może pomóc Ci rozwinąć firmę, powiemy Ci o tym. Jeżeli coś poszło nie tak, wyciągniemy konsekwencje i naprawimy błąd. Uciekanie, chowanie głowy w piasek czy zrzucanie odpowiedzialności nie jest w naszym stylu. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, ale jesteśmy też tylko ludźmi i nam też zdarzają się potknięcia. Uważamy jednak, że nie chodzi o to aby się nie przewracać, tylko o to jak się zachowamy i co zrobimy gdy takie potknięcie się pojawi. To definiuje kim jesteśmy.

Dlaczego powstała nasza firma:

Na początku było to po prostu coś w czym byliśmy dobrzy i wiele osób chciało skorzystać z naszych usług. Z czasem zauważyliśmy, że dostarczamy firmom coś więcej niż stronę internetową czy działania reklamowe. Zaczęliśmy dostrzegać, że mamy realne wpływ na to jak będzie wyglądać przyszłość tych firm.

Nasze wsparcie doprowadziło już niejedną osobę i firmę do punktu, który stał się momentem przełomowym w ich życiu. To niesamowite patrzeć jak kogoś życie rozwija się dzięki nam, ale jest to dla nas również wielka odpowiedzialność. Nie jest tak, że albo projekt komuś pomoże albo nic się nie zmieni. Skoro może pomóc to może i zaszkodzić. Wiemy, że skoro ktoś wybiera naszą firmę, to w jakimś stopniu powierza nam swoją przyszłość i marzenia, dlatego wiemy, że musimy dać z siebie wszystko.

Mamy wrażenie, że wiele firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych i marketingiem tego nie rozumie bądź ucieka od tej świadomości. Jest to co prawda wygodniejsze i łatwiejsze, ale gdy widzimy, że kogoś firma mocno się zachwiała ponieważ projekt został potraktowany jako “kolejne zlecenie do odklepania” to wiemy, że my nie chcemy iść tą drogą.

Wolimy być przy ludziach i pomagać naszym klientom w realizacji ich marzeń i aspiracji. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest to aby ich projekt zakończył się sukcesem dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na osiągniecie zamierzonych efektów

Współpraca z Ameti

Co mówią o nas nasi klienci?

Poznaj również Design&Quality
by Ameti
Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie, stostujących własne standardy jakości w zakresie tworzenia stron.
Dzięki wprowadzonemu w naszej firmie standardowi Design&Quality by Ameti Technology masz pewność, że Twój projekt zawsze będzie wykonany według określonych norm zarówno wyglądu jak i jakości.
design-and-quality-ameti

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy z naszą firmą?

    Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Wypełnij formularz i umów się na niezobowiązującą rozmowę!