727-911-380

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny, 82-500 Kwidzyn

Dział handlowy - biuro@ameti.pl

Dział IT- support@ameti.pl

 

O nas


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Hej!

Z tej strony Mateusz, chciałbym opowiedzieć Ci w kilku zdaniach o naszej firmie

Komu pomagamy.

Podstawowym celem naszej firmy jest umożliwienie przedsiębiorcą zaistnienie w
internecie i tym samym rozwój ich biznesu, nawet jeśli świat nowych technologii jest
dla nich czymś zupełnie obcym.

Nasz zespół tworzą osoby, które zajmują się projektami internetowymi już od 2009 roku!

Do zleconych nam realizacji podchodzimy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na osiągnięcie ponad przeciętnych efektów.

Jak udaję nam się osiągać Takie wyniki?

Kładziemy nacisk na ścisłą współpracę z klientem, która pozwala nam w pełni zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Przez cały czas współpracy doradzamy i podpowiadamy rozwiązania oraz pomysły dzięki którym efekt końcowy jest często znacznie lepszy niż w początkowych założeniach.
Dowiedz się więcej

Obszar naszych działań.

Nasz główny obszar działań obejmuję tworzenie profesjonalnych stron internetowych, które stają się fundamentem działań danej firmy w internecie, pomoc w działaniach promocyjnych mających na celu pozyskanie najbardziej wartościowych klientów oraz kompleksowe doradztwo i wdrażanie zaproponowanych rozwiązań oraz strategii mających na celu zbudowanie i utrzymanie ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku.

Dowiedz się jak możemy pomóc również Twojej firmie!

Umów się na bezpłatne spotkanie. Nie musisz nawet ruszać się z miejsca! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie! Dowiesz się od niego wielu praktycznych informacji, które będziesz mógł natychmiast zastosować w swojej firmie oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Umów się na spotkanie