Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Tworzenie stron internetowych Kwidzyn

Tworzenie stron internetowych Kwidzyn

Potrzebujesz nowej strony internetowej dla Twojej firmy? A może dopiero rozpoczynasz swoją działalność w sieci i marzysz o przygotowaniu responsywnej wizytówki firmowej w wersji online?

Dzięki temu, że sami jesteśmy z Kwidzyna i tutaj znajduję się nasze biuro możemy zaproponować Ci indywidualne podejście oraz dopasowane rozwiązania do Twoich potrzeb.

Posiadanie przestarzałej, mało funkcjonalnej i responsywnej strony lub jej brak, to jeden z podstawowych błędów firm, które obecnie świadczą swoje usługi na rynku. Jeszcze kilka lat temu mało która firma z Kwidzyna miała świadomość jak ważne jest wykorzystanie internetu w procesie rozwoju czy samego marketingu firmy. Było to widać nawet po dużych firmach, które nie przykładały do strony internetowej zbyt dużej wagi. Mniej więcej 3,4 lata temu to zaczęło się zmieniać.

Wiele firm z Kwidzyna zaczęło widzieć jak ważnym medium jest internet i dlaczego olbrzymim błędem jest ignorowanie faktu, że w dzisiejszych czasach większość klientów szuka informacji odwiedzając właśnie strony internetowe.

Strona internetowa Twojej firmy jest świetnym sposobem na budowanie wizerunku marki oraz wzrostu poziomu zainteresowania wśród grupy potencjalnych klientów.

Wybrane firmy z Kwidzyna, które nam zaufały:

IMG_4538

Stworzenie strony WWW Kwidzyn

Jeśli chcesz zainwestować w dobrze zaprojektowaną i opracowaną stronę internetową, powierz jej stworzenie firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży i licznymi sukcesami na swoim koncie. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną dopasowaną do aktualnych preferencji konsumentów, stronę internetową, opartą na narzędziach i rozwiązaniach, które wpisują się w najnowsze standardy projektowania oraz kodowania stron internetowych. Jednocześnie zadbamy o jej funkcjonalność i przyjazność dla użytkowników.

Posiadanie takiej strony internetowej jest sposobem na dotarcie do szerszego grona potencjalnej grupy klientów, którzy są zainteresowani proponowanymi przez Ciebie produktami lub usługami.
Strona internetowa Twojej firmy jest świetnym sposobem na budowanie wizerunku marki oraz wzrostu poziomu zainteresowania wśród grupy potencjalnych klientów.

Wykonanie nowoczesnego projektu graficznego oraz zadbanie o efekt finalny, który poświadczy o profesjonalizmie marki, jest zadaniem dla ekspertów. Współpraca z nami gwarantuje możliwość stworzenia przyjaznej dla środowiska zewnętrznego wizytówki, gdzie umieścisz najświeższe informacje, związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Strona internetowa Twojej firmy jest świetnym sposobem na budowanie wizerunku marki oraz wzrostu poziomu zainteresowania wśród grupy potencjalnych klientów.

Projekt strony internetowej – Kwidzyn

Oferujemy nowoczesne strony internetowe dostosowane do preferencji internautów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę z zakresu tworzenia projektów, opartych na systemie CMS, który w zależności od wcześniej ustalonych elementów dostosowujemy pod potrzeby klienta. Jeśli zależy Ci na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Działamy w oparciu o najbardziej aktualne zasady pozycjonowania stron. Dzięki czemu nasze projekty z wykorzystaniem sprawdzonych i skutecznych technik SEO, wędrują prosto na szczyt wyników wyszukiwań.

tworzenie stron www kwidzyn

Z przyjemnością zajmiemy się pełną optymalizacją witryny, pomocą w doborze odpowiednich słów kluczowych, dostosowanych do profilu prowadzonej działalności, a Ty w błyskawicznym tempie zauważysz wzrost widoczności Twojej strony internetowej.

Z przyjemnością zajmiemy się pełną optymalizacją witryny, pomocą w doborze odpowiednich słów kluczowych, dostosowanych do profilu prowadzonej działalności, a Ty w błyskawicznym tempie zauważysz wzrost widoczności Twojej strony internetowej.

Firma tworząca strony internetowe Kwidzyn

Ameti – skontaktuj się z nami i dowiedz się jak szybko i skutecznie możesz wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy

Umów się na spotkanie i dowiedz się jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze! Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo Technologicznym lub skontaktuj się z nami i umów spotkanie w siedzibie Twojej firmie. Bezpłatnie doradzimy i wskażemy najlepszy kierunek rozwoju!

www kwidzyn

Co możemy Ci zaproponować?

Specyfikacja techniczna strony:

Great news! Handsome young man using his phone with smile while standing against white background.
Pokaż swoją firmę z najlepszej strony:
Standard Design&Quality by Ameti Technology
Indywidualnie dobrany szablon graficzny
W pełni responsywna
Przyjazna użytkownikom - User Friendly
strona www dla firmy
Pełna kontrola i nieograniczone możliwości w Twoich rękach:
System CMS Wordpress do samodzielnego zarządzania stroną
Nieograniczone możliwości rozbudowy
Dedykowany film szkoleniowy dotyczący zarządzania stroną
Możliwość zarządzania stroną z dowolnego miejsca i urządzenia
strona firmowa
Bezpieczeństwo i spokojny sen w pakiecie:
Polityka prywatności i informacja o plikach Cookies używanych na stronie
Formularze kontaktowe zawierające wymagane zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych
Zabezpieczenie strony przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz atakami.
Kopia zapasowa strony - Backup
Dodatkowe narzędzia, które usprawnią Twój biznes:
Przygotowanie strony pod pozycjonowanie
Możliwość zintegrowania z zewnętrznymi serwisami np. Facebook
Moduł statystyk umożliwiający zaawansowaną analitykę ruchu na stronię
Hosting i domena .pl na rok w cenie

Współpraca z Ameti

Dlaczego tak wiele firm z Kwidzyna wybiera współpracę z naszą firmą?

Poznaj naszą firmę bliżej!

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Chciałbyś żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie strony internetowej dla Twojej firmy?

Wypełnij ten krótki formularz, a my odzewiemy się do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie!

  O co najczęściej pytają nas klienci

  Najczęściej zadawane pytania
  dotyczące strony internetowej w pakiecie dla firm
  Czy istnieje możliwość spotkania w Kwidzynie bądź okolicach?
  Jak najbardziej! Cieszymy się gdy klient wybiera formę spotkania osobistego ponieważ dzięki temu możemy lepiej zrozumieć jego potrzeby i dostarczyć stronę, która spełni wszystkiego jego oczekiwania. Możesz spotkać się z nami w naszym biurze, które mieści się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo Technologicznym w Kwidzynie lub umówić się na spotkanie w Twojej firmie. Mateusz ustali szczegóły spotkania i przyjdzie do Ciebie osobiście.
  Czy poradzę sobie z zarządzaniem stroną, dodawaniem nowych informacji itp.?
  System na którym tworzymy Twoją stronę to intuicyjny panel CMS, w którym bardzo wiele rzeczy można edytować w szybki i prosty sposób.

  Wiemy jednak, że nawet najprostszy system może przysporzyć problemów jeżeli ktoś nie pokaże Ci jak się za to wszystko zabrać. Dlatego właśnie, po oddaniu strony, dostarczamy Ci indywidualny film szkoleniowy nagrany na przykładzie Twojej strony, pokazujący krok po kroku, w jaki sposób edytować poszczególne elementy i zarządzać stroną.

  Jeśli dalej będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości pamiętaj, że przez kolejny miesiąc od dostarczenia strony jesteś pod naszą stałą opieką wdrożeniową i w każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Mamy nadzieję, że ten szereg udogodnień pozwoli Ci szybko i bez problemu nauczyć się sprawnego zarządzania Twoją nową stroną.

  Jeśli natomiast zdecydujesz, że chciałbyś zaoszczędzić czas, a jednocześnie zadbać o to aby Twoja strona była zawsze aktualna i przejrzysta, możesz zlecić opiekę nad stroną nam - w tym celu wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim opiekunem i w ciągu jednej krótkie rozmowy otrzymasz wszystkie niezbędne informację na temat takiej opieki.
  Czy strona będzie działać na wszystkich urządzeniach?
  Tak. W dzisiejszych czasach gdzie ruch z telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń przekracza ruch z komputerów, taka funkcjonalność stron internetowych nie może być już traktowana jako dodatkowa opcja, tylko jako konieczność. Dlatego właśnie szczególny nacisk podczas tworzenia Twojej strony kładziemy na to, aby strona była komfortowa dla odwiedzających, bez względu na rodzaj urządzenia.
  Chciałbym mieć własny, firmowy adres email. Czy jest taka możliwość?
  Tak, możemy założyć dla Ciebie w cenie pakietu, firmowe skrzynki e-mailowe, tak abyś mógł cieszyć się profesjonalnym firmowym adresem e-mail bez ograniczeń. Twój wizerunek na pewno na tym skorzysta dlatego z chęcią Ci pomożemy!