Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Realizacje

Nasze realizacje

Zobacz jak pomagamy naszym klientom w realizacji ich marzeń i aspiracji

Przykładowe realizacje dla naszych klientów

Szanowni Państwo, tylko w ciągu ostatnich 2 lat zrealizowaliśmy blisko 100 projektów. Poniżej prezentujemy tylko wybrane lub najnowsze realizacje. W celu zapoznania się z innymi realizacjami np. z określonej branży lub tematyki, prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

tworzenie stron portfolio 27
tworzenie stron portfolio 7
tworzenie stron portfolio 6
tworzenie stron portfolio 22
tworzenie stron portfolio 4
tworzenie stron portfolio 12
tworzenie stron dla hoteli
tworzenie stron portfolio 21
tworzenie stron portfolio 23
tworzenie stron portfolio 15
tworzenie stron portfolio 5
tworzenie stron ebrima
apartas3
pracownia
lester
dobyr projekt strona
fundacja
stronadlarestauracji

Współpraca z Ameti Technology

Co mówią o nas nasi klienci?

Sprawdź również opinie o nas na niezależnych portalach:

Twoje zdanie jest dla nas ważne

Jak oceniasz współpracę z Ameti Technology?

polozna

Od kiedy zaczęłam prowadzić bloga otworzyło się przede mną wiele nowych drzwi. Nagle zaczęły pojawiać się zaproszenia do wypowiedzi jako ekspert dla takich portali jak np. Onet.pl.

Dodatkowo rozpoczęłam współpracę komercyjną z takimi serwisami jak Allegro czy 1000dni.pl dla których regularnie publikuję artykuły. Dzięki moim artykułom i ich szerokim zasięgom zostałam zauważona m.in. w telewizji „Polsat” i raz w miesiącu jestem zapraszana do nagrywania programu poradnikowego dla rodziców. Bez bloga nikt by się o mnie nie dowiedział. Również dzięki blogowi dowiedziały się o mnie moje pacjentki, z którymi mam realny kontakt w szkole rodzenia. Dzięki wpisom miały okazję poznać moją wiedzę i doświadczenie oraz lepiej mi zaufać.

Z czego byłaś najbardziej zadowolona podczas współpracy?

Z zaproponowania mi przepięknej i nowoczesnej szaty graficznej strony oraz dużego wsparcia technicznego. Dzięki temu, odezwało się do mnie dużo reklamodawców z propozycją współpracy – w końcu każdy chce by ich produkt został zaprezentowany na nowoczesnym tle czyli mojej stronie. Firma Ameti ma wyczucie stylu i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta- i małego i dużego

Jakie miałaś wątpliwości przez zakupem?

Jak zwykle cena- jednak można zapłacić mniej i mieć coś co wszyscy lub troszkę więcej i stać się jedynym i niepowtarzalnym, bardziej interesującym. A tego tak naprawdę oczekują czytelnicy i potencjalni reklamodawcy. Od początku wiedziałam, że chcę się wyróżnić na tle innych stron, których w internecie jest mnóstwo i większość do siebie podobnych.

Najważniejsze informacje o Ameti:

Ameti logo png2
Nasz zespół tworzą osoby, które zajmują się projektami internetowymi od 2009 roku. Wiemy, że najlepsze projekty powstają dzięki współpracy całego zespołu specjalistów, dlatego od samego początku dbamy o to aby nasz zespół stanowili wyselekcjonowani eksperci w swoim fachu. Niezależnie od obszaru – od programistów, przez grafików, aż po marketingowców i doradców klienta stawiamy na ludzi którzy są świetni w tym co robią.
Screenshot_1

Siedziba naszej firmy:

Nasze główne biuro znajduję się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, ale na co dzień pracujemy również zdalnie, dzięki czemu mamy dostęp do wielu najlepszych specjalistów z całej Polski.
o nas ameti

Co nas wyróżnia:

Duży nacisk w naszej pracy kładziemy na odpowiednia kulturę organizacyjną. Stosujemy szereg standardów i procedur oraz wewnętrzny system oceny projektów. Obsługujemy zarówno duże projekty korporacyjne i polityczne jak i te mniejsze, dla lokalnych firm czy osób prywatnych.
35271104_408078443005924_6651536965650874368_o

Dlaczego warto nam zaufać:

Bierzemy czynny udział w wielu prestiżowych wydarzeniach dla branży IT/ICT gdzie nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zdobywają wiedzę na temat najnowszych trendów. Prowadzimy również szkolenia z metod marketingu i rozwoju firmy w internecie.

Obszar naszej działalności:

Obszar naszej działalności obejmuję całą Polskę, jednak realizujemy również projekty dla klientów międzynarodowych. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem i staramy się wszystkie zaawansowane projekty realizować z uwzględnieniem spotkań osobistych.
Poznaj również Design&Quality by Ameti Technology
Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie, stostujących własne standardy jakości w zakresie tworzenia stron.
Dzięki wprowadzonemu w naszej firmie standardowi Design&Quality by Ameti Technology masz pewność, że Twój projekt zawsze będzie wykonany według określonych norm zarówno wyglądu jak i jakości.
design-and-quality-ameti

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy z naszą firmą?

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatne porady od naszych specjalistów.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności