Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Realizacje

Nasze realizacje

Zobacz jak pomagamy naszym klientom w realizacji ich marzeń i aspiracji

Przykładowe realizacje dla naszych klientów

Szanowni Państwo, tylko w ciągu ostatnich 2 lat zrealizowaliśmy blisko 100 projektów. Poniżej prezentujemy tylko wybrane lub najnowsze realizacje. W celu zapoznania się z innymi realizacjami np. z określonej branży lub tematyki, prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Screenshot_9 (1)
Screenshot_7
Screenshot_6
fit4med
Screenshot_8
1a (1)
tworzenie stron portfolio 22
Screenshot_12
utrybacka
Screenshot_40
stronadlarestauracji
tworzenie stron portfolio 6
tworzenie stron portfolio 27
tworzenie stron dla hoteli
tworzenie stron portfolio 5
Screenshot_19
Screenshot_24
Screenshot_52
Screenshot_49
Screenshot_45
Screenshot_32
polmet
catering
fitpoint
obrachnunki
fundacja
dobyr projekt strona
lester
pracownia
apartas3
tworzenie stron ebrima
tworzenie stron portfolio 15
tworzenie stron portfolio 23
tworzenie stron portfolio 12
tworzenie stron portfolio 4
tworzenie stron portfolio 7

Współpraca z Ameti Technology

Co mówią o nas nasi klienci?

Sprawdź również opinie o nas na niezależnych portalach:

Twoje zdanie jest dla nas ważne

Jak oceniasz współpracę z Ameti Technology?

polozna

Od kiedy zaczęłam prowadzić bloga otworzyło się przede mną wiele nowych drzwi. Nagle zaczęły pojawiać się zaproszenia do wypowiedzi jako ekspert dla takich portali jak np. Onet.pl.

Dodatkowo rozpoczęłam współpracę komercyjną z takimi serwisami jak Allegro czy 1000dni.pl dla których regularnie publikuję artykuły. Dzięki moim artykułom i ich szerokim zasięgom zostałam zauważona m.in. w telewizji „Polsat” i raz w miesiącu jestem zapraszana do nagrywania programu poradnikowego dla rodziców. Bez bloga nikt by się o mnie nie dowiedział. Również dzięki blogowi dowiedziały się o mnie moje pacjentki, z którymi mam realny kontakt w szkole rodzenia. Dzięki wpisom miały okazję poznać moją wiedzę i doświadczenie oraz lepiej mi zaufać.

Z czego byłaś najbardziej zadowolona podczas współpracy?

Z zaproponowania mi przepięknej i nowoczesnej szaty graficznej strony oraz dużego wsparcia technicznego. Dzięki temu, odezwało się do mnie dużo reklamodawców z propozycją współpracy – w końcu każdy chce by ich produkt został zaprezentowany na nowoczesnym tle czyli mojej stronie. Firma Ameti ma wyczucie stylu i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta- i małego i dużego

Jakie miałaś wątpliwości przez zakupem?

Jak zwykle cena- jednak można zapłacić mniej i mieć coś co wszyscy lub troszkę więcej i stać się jedynym i niepowtarzalnym, bardziej interesującym. A tego tak naprawdę oczekują czytelnicy i potencjalni reklamodawcy. Od początku wiedziałam, że chcę się wyróżnić na tle innych stron, których w internecie jest mnóstwo i większość do siebie podobnych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy z naszą firmą?

    Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Wypełnij formularz i umów się na niezobowiązującą rozmowę!

    Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności