Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Usługi dodatkowe

Usługa Express Site

+1000 zł

Jeżeli zależy Ci na ekspresowej realizacji Twojej strony, możesz wykupić usługę Express site. Czas realizacji to max. 5 dni. Jednak nasz rekord to 48h! Deadline ustalamy wspólnie z Tobą. Wszystko przy zachowaniu odpowiedniej jakości.
Tak usługa to dla nas praca 24h na dobę, ale dzięki temu Twoja strona zawsze jest gotowa na czas. Choćby najbardziej wymagający!

Usługa Exclusive site

+ 1500 zł

Jeżeli nie masz czasu lub nie wiesz jak zabrać się za stworzenie treści na Twoją stronę pomożemy Ci w tym. Przeprowadzimy z Tobą wywiad na podstawie którego stworzymy treści na stronę. Jeśli trzeba spotkamy się osobiście i porobimy zdjęcia na stronę. Dopilnujemy wszystkich innych materiałów, których potrzebujesz aby możliwe było stworzenie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej. Usługa Exclusive Site pozwala ograniczyć Twoją pracę do minimum i zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, a dodatkowo masz pewność, że stworzone materiały będą najwyższej jakości.
Tak właśnie działa usługa Exclusive site. Ułatwiamy Ci proces stworzenia materiałów na stronę, maksymalnie jak jest to tylko możliwe.

Potrzebujesz innej usługi związanej ze stworzeniem dla Ciebie strony internetowej? Skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie, które rozwiążę Twój problem!