Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Szkolenie “Twoja firma w internecie”

Spersonalizowane szkolenie “Twoja firma w internecie”

– teraz również w formie szkolenia online!

Podczas tego szkolenia, stworzonego indywidualnie pod potrzeby Twojej firmy, otrzymasz praktycznie gotowy instruktaż w jaki sposób powinieneś działać, biorąc pod uwagę całą specyfikę i zmienność Twojej firmy oraz rynku, tak aby odnieść zakładane cele.

szkolenie marketing w internecie

Główne korzyści, które odczujesz dzięki temu szkoleniu:

Od razu będziesz wiedział co i jak robić, aby Twoja firma zaczęła w pełni wykorzystywać możliwości reklamowe internetu.
Od czego zacząć, jak rozwijać firmę w internecie. Co będzie najlepsze dla mojej działalności? Na te i wiele innych pytań otrzymasz odpowiedź podczas szkolenia "Moja firma w internecie". Szkolenie to jest w pełni spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
Otworzą się przed Tobą nowe możliwości promocji Twojej firmy. Często znacznie tańsze, a zarazem skuteczniejsze.
Przekażemy Ci nie tylko informacje dotyczące metod promocji, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój Twojej firmy, ale poznasz przede wszystkim rzadko dostępne informacje dotyczące krytycznych czynników od których zależy sukces danej metody.
Odczujesz napływ nowych klientów i osób zainteresowanych ofertą Twojej firmy.
Czas dotrzeć do osób, które codziennie szukają takiej firmy jak Twoja i dzięki odpowiednim działaniom przekuć ich w stałych klientów. Pamiętaj, że w większości strategii o których mówimy, raz wykonane działanie będzie przynosić Ci efekty przez kolejne miesiące i tym samym, efektem kuli śnieżnej, pozwoli Ci szybciej dotrzeć do celu.
Otrzymasz wiedzę na temat strategii marketingowych z których korzystają prężnie rozwijające się firmy.
Ta "tajna broń" wielu dynamicznie rozwijających się firm może wkrótce znaleźć się również w Twoich rękach. Pamiętaj im szybciej zaczniesz działać tym szybciej zobaczysz efekty. Internet codziennie oferuje wręcz niesamowite okazje do dynamicznego rozwoju firmy, najważniejsze jednak czy z tych okazji korzystasz.

Nowy rozdział w życiu Twojej firmy

Dlaczego tak ważne jest, aby takie szkolenie było ściśle dopasowane do Twojej firmy?

firma w internecie

Metod rozwoju i promocji firmy przy wykorzystaniu możliwości jakie oferuje nam dzisiaj internet jest naprawdę wiele. Czytając różnego rodzaju artykuły lub słysząc od wielu osób o niesamowitych działaniach jakiś metod można łatwo popaść w ekscytację i rozpocząć natychmiastowe wdrażanie danego rozwiązania, aby jak najszybciej doświadczyć jego zbawiennego wpływu na firmę.

Kryję się za tym olbrzymie niebezpieczeństwo, ponieważ widok potencjalnych efektów przesłania nam bardzo wiele kluczowych informacji, które powinniśmy wziąć pod uwagę. Prawda jest zazwyczaj taka, że to nie dana metoda spowodowała sukces firmy, a np. jej połączenie z innym lub wieloma innymi czynnikami.

Prostym przykładem są bardzo liczne szkolenia dotyczące sprzedaży produktów online, na których podane są niesamowite techniki podparte twardymi faktami takimi jak historia zamówień, wyciągi z kont bankowych itp. Muszą więc działać! I działają doskonale, ale zazwyczaj tylko i wyłącznie w tym jednym jedynym przypadku. Wiedza ta nie ma żadnego praktycznego zastosowania w przypadku innych firm.

Ignoruję się fakt, że osoba, która zachwala dane metody np. przez lata budowała swój wizerunek osobisty i w chwili stosowania tych technik, posiadała już bardzo dużą, zaangażowaną społeczność, gdzie sprzedaż w takim przypadku jest już w dużej mierze formalnością. Dla firmy, która nie ma takiej społeczności dana technika może być nie tylko bezużyteczna, ale wręcz stać się działaniem na szkodę firmy. Nie można więc zachwycać się daną metodą, nawet jeśli jest poparta twardym faktami, bez brania pod uwagę wszystkich czynników, nawet tych na pierwszy rzut oka nie powiązanych.

Po drugie to co działa w jednej firmie, nawet o identycznym profilu działalności co Twoja, może zupełnie nie sprawdzić się u Ciebie.

Podobnie jak w pierwszym przypadku, tutaj również wpływ na to ma wiele na pozór niepowiązanych ze sobą czynników. Decydując się na ogólne szkolenie otrzymujesz fantastyczne metody promocji, podparte twardymi faktami, które zupełnie mogą nie sprawdzić się w przypadku Twojej firmy i nie będziesz wiedział nawet dlaczego. Każde takie działanie kosztuję Twoją firmę konkretną ilość pieniędzy, największym problem nie jest jednak to, że dana metoda nie zadziała, ale to, że stracisz możliwość, aby zadziałała.

marketing szkolenie

Jeżeli raz uznasz, że to u Ciebie nie działa, bo robiłeś to i się nie sprawdziło, bardzo trudno będzie Ci na nowo przekonać się do tej konkretnej metody prowadzenia marketingu Twojej firmy, przez co tracisz potencjał który tkwi w tej metodzie i tym samym odcinasz się od określonej grupy ludzi, którzy mogliby do Ciebie dotrzeć tylko i wyłącznie dzięki temu rozwiązaniu.

Jak widzisz tracisz coś więcej niż przyznanie „to nie działa”. Tracisz całą masę korzyści, które mogłyby do Ciebie przyjść, gdyby dana metoda zadziała tak jak powinna.

Zazwyczaj metoda sama w sobie nie jest zła czy dobra. Może być tylko dobrze albo źle dobrana do konkretnej firmy, a następnie dobrze albo źle wdrożona. Dlatego tak istotne jest patrzenie na daną metodę w kontekście przeszłości, teraźniejszości i przyszłości konkretnej firmy.

Nowa wiedza, którą zdobędziesz na ogólnym szkoleniu lub poprzez różnego rodzaju materiały edukacyjne wydaję się być cenna i rozwijająca, w rzeczywistości, jeżeli nie jest przyjmowana w chłodny, logiczny sposób, może przyczynić się do porażki Twojej firmy – co niestety zdarza się często.

Firma, którą zachłyśnie się nowymi możliwościami marketingu, jakie właśnie się przed nią pojawiły, inwestuje w te działania wszystkie zasoby firmy, wierząc, że znalazła „złotego Grala”. W części przypadków to się udaję, w części nie. Chodzi o to, że działając w ten sposób nigdy nie wiesz w której części znajdziesz się Ty. Należy również pamiętać, że inwestując zasoby firmy w dane rozwiązania tym samym podejmuje się decyzję, aby nie angażować tych zasobów w inne działania.

tworzenie storn www
Decydując się na szkolenie dopasowane do Twojej firmy masz pewność, że metody, które otrzymasz będą z dużym prawdopodobieństwem świetnie działać i stale rozwijać Twoją firmę.
Podczas organizacji tego szkolenia bierzemy pod uwagę całą masę zmiennych i czynników dotyczących twojej firmy i mających na nią wpływ. To daje szerszy i prawdziwy obraz tego jak powinieneś działać, w których obszarach tkwi twój największy potencjał, a gdzie, mimo że może wydawać się to bardzo atrakcyjne i pociągające nie powinieneś iść.

Zdobądź przewagę i zaskocz konkurencje

Dlaczego to szkolenie może być dla Twojej firmy najważniejszą inwestycją w jej historii?

szkolenie marketing

Przez lata, współpracując z wieloma firmami, od małych lokalnych, aż po duże i najbardziej rozpoznawalne marki zaczęliśmy zauważać pewne prawidłowości.
Firmy, które skupiają się wyłącznie na tym, aby utrzymać się na rynku, są jak piłkarze, którzy grają cały czas w defensywie. Nie mogą wygrać z innymi drużynami, a prawdopodobieństwo, że w końcu stracą bramkę jest bardzo duże.

Wygrywają te firmy, które skupiają się na ciągłej ekspansji, rozwoju. Na ciągłej! Firmy, które wierzą, że wystarczy raz wykonać pewne działania marketingowe i do końca życia będą odcinać kupony, nigdy nie osiągną poziomu jak te firmy, które wiedzą, że rozwój firmy jest procesem, który nigdy nie ma końca.

Za ten rozwój odpowiadają właśnie działania marketingowe mające na celu docieranie do coraz to nowych odbiorców produktów firmy. Zauważyliśmy, że większość firm nie realizuje żadnych działań związanych z marketingiem swojej działalności lub realizuje je w bardzo powierzchowny sposób, raczej dla „świętego spokoju” niż z wiary w sukces tych działań. W 99% przypadków są to firmy bardzo niestabilne, które walczą o przeżycie z miesiąca na miesiąc. W dłuższej perspektywie to po prostu nie może się udać. Pojawienie się poważnych problemów w takiej firmy jest zazwyczaj kwestią czasu.

Jest to jedna z najważniejszych rzeczy jakiej Cię nauczymy – jak grać ofensywnie i umiejętnie rozwijać firmę dzięki możliwością internetu.

Firmy z czasem same zaczynają zauważać palącą potrzebę takich działań, ale często, niestety, jest już na to za późno. Działania marketingowe są działaniami strategicznymi. Nie przynoszą efektów od razu, budują stabilną przyszłość firmy i siłą rzeczy nie mogą służyć gaszeniu pożarów, które są tu i teraz.

Firmy, które natomiast w odpowiednim czasie decydują się na podjęcie działań związanych z marketingiem zaczynają odczuwać jego pozytywne skutki, a widząc je, decydują się na większe inwestycje. Tym sposobem, efektem kuli śnieżnej, firma dociera do poziomu, który jeszcze jakiś czas temu był dla niej zupełnie nieosiągalny. Nawet jednak tutaj trzeba zwrócić uwagę na wiele ważnych aspektów, o których mówimy podczas naszego szkolenia. Podstawową kwestią jest to, że działania marketingowe działają jedynie jako połączenie wielu czynników i zmiennych, które trzeba wziąć pod uwagę, a nie jako pojedyncze „akcje”.

Decydując się na to szkolenie poznasz wszystkie elementy, które będą miały wpływ na rozwój Twojej firmy.
Dowiesz się nie tylko co robić, ale też czego nie robić. Poznasz wiele metod, które zarezerwowane były do tej pory tylko dla dużych firm.

Podczas szkolenia otrzymasz praktycznie gotowy instruktaż w jaki sposób powinieneś działać, biorąc pod uwagę całą specyfikę i zmienność Twojej firmy oraz rynku, tak aby odnieść zakładane cele.
strona internetowa tania

Cena pakietu:

1600 zł – 3000 zł

Wybierz najlepszą formę dla siebie!

1600 zł

Szkolenie w formie nagrania on-line

3000 zł

Szkolenie stacjonarne
Uwaga! Przed zamówieniem szkolenia skontaktuj się z nami w celu ustalenia wolnego terminu oraz przejścia przez proces analityczno-badawczy Twojej firmy, który umożliwi jak najlepsze dopasowanie tego szkolenia do potrzeb Twojej firmy.

Online czy stacjonarne?

Która forma szkolenia będzie najlepsza dla Ciebie?

Szkolenie w formie nagrania on-line
Zarówno szkolenie w formie stacjonarnej jak i online jest szkoleniem stworzonym indywidualnie pod Twoją firmę. Po przejściu procesu analityczno-badawczego Twojej firmy, nasi specjaliści przystępują do ustalenia strategii, które w Twoim indywidualnym wypadku sprawdzą się najlepiej, a następnie przystępujemy do nagrania kursu. Po kilku dniach otrzymujesz gotowe szkolenie w formie nagrania wideo. Jego zaletą jest bez wątpienia niższa cena, przy zachowaniu tej samej jakości w pełni spersonalizowanej wiedzy. Mobilność - kurs możesz obejrzeć w dowolnej chwili i dowolnym czasie. Skalowalność - nawet gdy zatrudnisz nowego pracownika, wystarczy, że udzielisz mu dostępu do tego kursu.
Szkolenie w formie stacjonarnej
Szkolenie stacjonarne w siedzibie Twojej firmy bądź naszej, cechuję się przede wszystkim bieżącą interakcją z jego uczestnikami. Wszystkie elementy mogą być na bieżąco omawiane bezpośrednio z uczestnikami. W przypadku dodatkowych pytań bądź konieczności rozszerzenia jakiegoś zagadnienia uczestnicy otrzymują odpowiedzi natychmiast. Podczas zaplanowanej burzy mózgów może pojawić się wiele nowych pomysłów, mających istotny wpływ na ostateczną strategie działań marketingowych firmy.

Ucz się od najlepszych!

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Chciałbyś żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie tej oferty?

Wypełnij ten krótki formularz, a my odzewiemy się do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie!

  W kilka sekund umów się na rozmowę:

  Wpisz preferowany termin kontaktu:

  O co najczęściej pytają nas klienci

  Najczęściej zadawane pytania
  odnośnie tego szkolenia:
  Ile trwa takie szkolenie?
  Szkolenie zarówno w formie online jak i stacjonarnej jest tworzone indywidualnie pod konkretną firmę, dlatego nie można z góry określić czasu jego trwania. Zazwyczaj jednak, czas takiego szkolenia zamyka się w przedziale 5-8 godzin.
  Czy każda firma może zamówić te szkolenie?
  Szkolenie to jest dedykowane głównie małym i średnim firmom, które są na początkowym etapie działań związanych z marketingiem firmy w internecie. To właśnie te firmy najczęściej potrzebują tego typu wsparcia, a równocześnie przez wysokie koszty indywidualnych konsultacji ich możliwości dostępu do wyspecjalizowanej i dopasowanej wiedzy są ograniczone. Naszą misją od początku istnienia firmy jest pomoc przedsiębiorcą w wykorzystaniu możliwości Internetu do rozwoju firmy, a dzięki temu szkoleniu możemy oferować cenną wiedzę w przystępnej cenie.
  Jaki jest najbliższy możliwy termin przeprowadzania szkolenia?
  Na dzień dzisiejszy minimalny czas oczekiwania wynosi 2 tygodnie, jednak termin każdego szkolenia stacjonarnego ustalany jest indywidualnie. Szkolenie w formie online wysyłane jest w terminie do 7 dni od dnia zamówienia i zamknięciu etapu analizy firmy.
  Jak zamówić to szkolenie?
  Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez email lub telefon, lub jeżeli wolisz, możesz nas również odwiedzić osobiście!