Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Strona internetowa “One Page dla firm”

Strona internetowa w pakiecie “One Page dla firm”

Strona typu “One Page dla firm” to rozwiązanie najchętniej wybierane przez firmy, które chcą zaprezentować swoją ofertę w szybki, jasny i estetyczny sposób, z pominięciem długich i rozbudowanych materiałów. Strona ta, zawiera wszystkie niezbędne elementy cechujące profesjonalną stronę internetową, a do tego jest znacznie tańsza i szybsza w realizacji.

2

Co wyróżnia pakiet “One Page dla firm”?

Strony typu “One-Page” to strona na której wszystkie informacje są umieszczone na stronie głównej, nie zawiera ona osobnych podstron. Kliknięcie w daną pozycję w menu nie przenosi nas do osobnej zakładki, a jedynie przesuwa stronę w dół – do odpowiedniej sekcji np. do sekcji kontakt.

Choć na pozór mogłoby się wydawać, że z takiego układu strony mogą wynikać pewne ograniczenia to jednak cały szereg korzyści, które zyskujemy dzięki takiemu rozwiązaniu, w pełni nam to wynagradza. Dla wielu firm strona w stylu One Page jest bez wątpienia zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od standardowej strony i przeniesie nam znacznie lepsze efekty. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji dzięki którym dowiesz się czy to rozwiązanie jest odpowiednie również dla Twojej firmy.

Takie rozwiązanie jest idealnym wyborem dla firm, które cenią sobie:

01.
Oszczędność czasu
Najważniejszym elementem strony internetowej są materiały, które na niej znajdziemy, takie jak opis firmy, opisy usług, opinie klientów, zdjęcia itd. Stworzenie i dostarczenie tych wszystkich materiałów wymaga niekiedy wielu godzin mozolnej pracy. Ponieważ strona typu One Page nie wymaga aż tylu materiałów co standardowa strona, już podczas samego tworzenia treści na stronę, możesz zaoszczędzić olbrzymią ilość czasu.
02.
Zwiększenie możliwości sprzedaży
Dzięki temu, że wszystkie treści znajdują się na stronie głównej szansa, że Twoi potencjalni klienci zapoznają się z CAŁĄ treścią strony są nawet 80% większe niż w przypadku standardowej strony, ponieważ użytkownicy nie muszą przechodzić pomiędzy zakładkami, czekać na załadowanie się strony itd.
03.
Profesjonalny wizerunek nawet przy minimalnej ilości treści
Zbyt mała ilość treści na standardowej stronie może sprawić, że klient zacznie postrzegać Twoją firmę poprzez pryzmat strony internetowej Twojej firmy czyli jako niekompletną i niekompetentną. Strona typu One Page pozwala zbudować profesjonalny wizerunek firmy nawet przy minimalnej ilości treści.
04.
Szybsze i łatwiejsze zarządzanie stroną w każdym aspekcie
Zarządzenie i monitorowanie stroną typu One Page jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku standardowej strony dlatego dbanie o jej aktualność, dostępność, prezentację treści itp. jest niezwykle proste i szybkie. Efektem tego jest zawsze aktualna i zadbana strona, którą Twoi klienci z pewnością docenią.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Już tylko z tych kilku punktów można wywnioskować trzy ważne dla każdej firmy kwestie.

Duża oszczędność czasu
Zarówno na etapie tworzenia jak i późniejszego zarządzania stroną, ilość czasu, który musisz poświęcić jest znacznie mniejsza niż w przypadku standardowej strony.
Mniejsze koszty
Strona w tym pakiecie to profesjonalna strona internetowa tańsza o blisko 70% w porównaniu ze standardową stroną internetową.
Profesjonalny wizerunek
Nawet przy niewielkiej ilości treści stworzona strona będzie prezentować Twoją firmę w odpowiedni sposób.

Strona interentowa One Page od Ameti

Na co zwracamy uwagę
tworząc strony dla naszych klientów

Pozytywne zaskoczenie

Wiemy, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a miłe i przyjemne odczucia kojarzone są z najwyższą jakością dlatego pierwszą najważniejszą rzeczą na jaką kładziemy nacisk jest odpowiedni, profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony. Dzięki temu już na wejściu wiele osób będzie niezwykle miło zaskoczonych i z większym zaciekawieniem zwrócą uwagę na to czym Twoja firma się zajmuję.

strona dla firm

Budowanie zaufania do Twojej firmy

Zapewne znasz powiedzenie, że bez zaufania nie ma sprzedaży. To samo tyczy się strony internetowej. Dlatego kolejnym elementem naszej pracy jest odpowiednie zaprezentowanie informacji o Twojej firmie tak aby każdy miał świadomość, że Twój biznes to w pełni godne zaufania przedsiębiorstwo o solidnych fundamentach.

Ciekawość, która da Ci przewagę

Czy wiesz, że średni czas spędzany na stronie internetowej małej firmy to mniej niż 60 sekund? Oznacza to tyle, że firmy mają naprawdę mało czasu aby zaciekawić użytkownika i nakłonić do interakcji. Jeśli nie weźmie się Tego pod uwagę projektując stronę, w późniejszym czasie możesz stawać na głowie, a wyniki i tak Cię nie zadowolą. Wiedząc jak ważny jest to element, analizujemy Twoją branże i konkurencję oraz badamy Twoich potencjalnych odbiorców. Na podstawie tych wniosków sporządzamy koncepcję, której efektem jest sprawnie działająca i profesjonalnie stworzona strona internetowa.

repsponsywna strona

Komfort gdziekolwiek jesteś…

Obecnie ponad 70% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych typu smartfony. Ignorowanie tak dużego potencjału ruchu byłoby olbrzymim błędem dlatego szczególny nacisk kładziemy na to aby strona była responsywna czyli wyświetlała się na telefonach komórkowych w taki sposób, że przeglądanie jej, nawet w biegu czy w poczekalni stanowić będzie prawdziwą przyjemność.

Twoje potrzeby

Wiemy, że być może to Twoja pierwsza strona internetowa i nie wszystkie pomysły przyszły Ci od razu. Dlatego Twój opiekun projektu jest z Tobą w ciągłym kontakcie i w każdej chwili możesz spytać go o radę lub wnieść do projektu swoje nowe pomysły.

pomysł

Realne korzyści, których doświadczysz

Jednym z najczęstszych problemów z którymi spotykają się właściciele stron internetowych jest sytuacja w której ich stronę, codziennie odwiedzają nowe osoby, ale nie kontaktują się one z firmą, nie składają zamówień, mówiąc w skrócie – efekty z tego ruchu są mizerne. Częstą przyczyną tego problemu są źle zaprojektowane elementy wezwań do działania tzw. CTA (call to action). Elementy te są niezwykle ważne i odpowiadają za przemianę zwykłych odwiedzających naszą stronę osób w realnych klientów dlatego pracę nad tymi modułami traktujemy jako zadania o podwyższonym priorytecie. Dzięki temu Twoje szanse na sukces znacznie rosną!

Narzędzia, które ułatwią Ci życie

Jednym z ostatnich elementów na które zwracamy szczególną uwagę to uzupełnienie Twojej strony o wszelkie narzędzia, które mogą być dla Ciebie przydatne w procesie dalszego zarządzania stroną. Z pewnością chciałbyś wiedzieć ile osób odwiedza Twoją stronę, być widocznym w google czy spać spokojnie wiedząc, że Twoja strona jest odpowiednio przygotowana pod RODO. Rozwiązanie tych i wielu innych problemów jest po naszej stronie. Wdrażamy wszelkie rozwiązania, które ułatwią Ci funkcjonowanie Twojego biznesu w internecie i zapewnią spokój na lata.

www

Twoje doświadczenie i intuicję

Praca nad stroną dla Twojej firmy to nie tylko wiedza i doświadczenie naszego zespołu, ale również Twoje spojrzenie i cenne uwagi, które możesz wnieść do projektu tak aby ostateczny efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania nas wszystkich. Dlatego jeżeli uznasz, że coś warto zmienić, dodać lub usunąć Twoje zdanie ma dla ostatecznego wyglądu strony olbrzymie znaczenie.

Odkryj nowe możliwości Twojego biznesu z pakietem One Page dla firm

Specyfikacja techniczna strony:

Great news! Handsome young man using his phone with smile while standing against white background.
Pokaż swoją firmę z najlepszej strony:
Standard Design&Quality by Ameti Technology
Indywidualnie dobrany szablon graficzny
W pełni responsywna
Przyjazna użytkownikom - User Friendly
strona www dla firmy
Pełna kontrola i nieograniczone możliwości w Twoich rękach:
System CMS Wordpress do samodzielnego zarządzania stroną
Nieograniczone możliwości rozbudowy
Dedykowany film szkoleniowy dotyczący zarządzania stroną
Możliwość zarządzania stroną z dowolnego miejsca i urządzenia
strona firmowa
Bezpieczeństwo i spokojny sen w pakiecie:
Polityka prywatności i informacja o plikach Cookies używanych na stronie
Formularze kontaktowe zawierające wymagane zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych
Zabezpieczenie strony przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz atakami.
Kopia zapasowa strony - Backup
Dodatkowe narzędzia, które usprawnią Twój biznes:
Przygotowanie strony pod pozycjonowanie
Możliwość zintegrowania z zewnętrznymi serwisami np. Facebook
Moduł statystyk umożliwiający zaawansowaną analitykę ruchu na stronię
Hosting i domena .pl na rok w cenie
Jak pracujemy nad stroną typu One Page

Cały proces jest od początku dla Ciebie jasny!

04 kroki do sukcesu

1
01. Harmonogram projektu
Już w dniu podpisania umowy, wiesz dokładnie kiedy poszczególne elementy Twojej strony będą gotowe.
2
02. Realizacja strony
Podczas całego procesu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie i informujemy Cię o kolejnych krokach.
3
03. Bezpłatna sesja poprawkowa
Jeżeli uznasz, że pewne elementy chciałbyś zmienić, dodać lub usunąć masz na to aż 7 dni!
4
04. Miesiąc bezpłatnej opieki wdrożeniowej
Po zakończeniu projektu przez cały miesiąc możesz liczyć na nasze bezpłatne wsparcie wdrożeniowe.

Współpraca na najwyższym poziomie

Zachwycające efekty to nie kwestia przypadku

Standard Design&Quality

To nasz autorski standard tworzenia stron dzięki któremu masz pewność, że zamówiona przez Ciebie strona zawsze będzie spełniać szereg rygorystycznych norm, zarówno pod kątem wyglądu jak i jakości wykonania.

Harmonogram realizacji projektu

Nic tak nie irytuję jak niedotrzymywane terminy lub ciągłe przeciąganie. W Ameti takie sytuacje nie mają miejsca! Każdy projekt ma przypisany indywiudalny harmonogram dzięki któremu wiesz dokładnie kiedy możesz spodziewać się widocznych efektów.

Doradztwo na każdym etapie projektu

Od samego początku wiedza naszych ekspertów jest do Twojej dyspozycji. To nieoceniona pomoc szczególnie jeśli to Twoja pierwsza strona internetowa. Dzięki nim dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę, a czego lepiej unikać.

Dedykowany panel klienta

Wszystkie informację na temat Twojego projektu w jednym miejscu? Czemu nie! Dostęp do panelu klienta da Ci pełen wgląd do Twojego projektu. Zapomnij o bałaganie w mailiach, niedomówieniach czy zagubionych dokumentach!

Bezpłatne sesje poprawkowe

Otrzymałeś od nas stronę, ale pewne elementy chciałbyś zmienić lub poprawić? Twoja opinia jest najważniejsza, dlatego wszelkie poprawki i modyfikację masz u nas w pakiecie. Nie musisz się już o nic martwić!

Bezpłatna opieka posprzedażowa

Pierwszy miesiąc po dostarczeniu strony jest niezwykle istotny dla właścicieli stron. To właśnie wtedy może pojawić się najwięcej pytań. Dlatego właśnie przez cały ten okres jesteśmy z Tobą i gwarantujemy Ci fantastyczne wsparcie wdrożeniowe.

Współpraca z Ameti

Dlaczego tak wiele osób wybiera nasze strony internetowe?

Inwestycja w rozwój biznesu

Cena pakietu:

2000 zł

I transza

Pierwsza wpłata w wysokości 50% na etapie podpisania umowy.

II transza

Druga wpłata w wysokości 40% na etapie oddania gotowej strony.

III transza

Trzecia część wpłaty 10% po upływie bezpłatnej sesji poprawkowej.

Poznaj nas bliżej!

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Chciałbyś żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie strony internetowej?

Wypełnij ten krótki formularz, a my odzewiemy się do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie!

  O co najczęściej pytają nas klienci

  Najczęściej zadawane pytania
  na temat pakietu “One Page dla firm”
  Czy poradzę sobie z zarządzaniem stroną, dodawaniem nowych informacji itp.?
  System na którym tworzymy Twoją stronę to intuicyjny panel CMS, w którym bardzo wiele rzeczy można edytować w szybki i prosty sposób.

  Wiemy jednak, że nawet najprostszy system może przysporzyć problemów jeżeli ktoś nie pokaże Ci jak się za to wszystko zabrać. Dlatego właśnie, po oddaniu strony, dostarczamy Ci indywidualny film szkoleniowy nagrany na przykładzie Twojej strony, pokazujący krok po kroku, w jaki sposób edytować poszczególne elementy i zarządzać stroną.

  Jeśli dalej będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości pamiętaj, że przez kolejny miesiąc od dostarczenia strony jesteś pod naszą stałą opieką wdrożeniową i w każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Mamy nadzieję, że ten szereg udogodnień pozwoli Ci szybko i bez problemu nauczyć się sprawnego zarządzania Twoją nową stroną.

  Jeśli natomiast zdecydujesz, że chciałbyś zaoszczędzić czas, a jednocześnie zadbać o to aby Twoja strona była zawsze aktualna i przejrzysta, możesz zlecić opiekę nad stroną nam - w tym celu wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim opiekunem i w ciągu jednej krótkie rozmowy otrzymasz wszystkie niezbędne informację na temat takiej opieki.
  W przyszłości chciałbym rozbudować stronę o nowe funkcjonalności np. blog, sklep lub nową wersję językową. Czy będzie to możliwe?
  Tworzone przez nas strony posiadają nieograniczone możliwości rozwoju i jeżeli w przyszłości uznasz, że chciałbyś rozbudować swoją stronę o nowe elementy nie będzie z tym żadnego problemu. Będziesz mógł zrobić to samemu, jednak będzie wymagało to od Ciebie nauczenia się bardziej zaawansowanych metod konfiguracji stron lub jeśli wolisz, możesz to zlecić nam.
  Czy strona będzie działać na wszystkich urządzeniach?
  Tak. W dzisiejszych czasach gdzie ruch z telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń przekracza ruch z komputerów, taka funkcjonalność stron internetowych nie może być już traktowana jako dodatkowa opcja, tylko jako konieczność. Dlatego właśnie szczególny nacisk podczas tworzenia Twojej strony kładziemy na to, aby strona była komfortowa dla odwiedzających, bez względu na rodzaj urządzenia.
  Chciałbym mieć własny, firmowy adres email. Czy jest taka możliwość?
  Tak, możemy założyć dla Ciebie w cenie pakietu, firmowe skrzynki e-mailowe, tak abyś mógł cieszyć się profesjonalnym firmowym adresem e-mail bez ograniczeń. Twój wizerunek na pewno na tym skorzysta dlatego z chęcią Ci pomożemy!

  Przykładowe realizacje dla naszych klientów

  tworzenie stron portfolio 4
  tworzenie stron portfolio 12
  tworzenie stron portfolio 23
  tworzenie stron ebrima
  apartas3
  lester
  dobyr projekt strona
  fundacja
  obrachnunki
  fitpoint
  Screenshot_32
  Screenshot_49
  Screenshot_19
  tworzenie stron portfolio 5
  utrybacka
  1a (1)
  Screenshot_8
  Screenshot_6
  Screenshot_9 (1)
  screencapture-dudekscaffolding-2023-05-26-17_30_06