Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Kariera

Dołącz do zespołu Ameti

Twórz razem z nami zespół ekspertów

Najważniejszą częścią naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie dzięki ich umiejętnością i wiedzy możemy stale rozwijać jakość oferowanych usług i cieszyć się z sukcesów naszych klientów. Stawiamy na zgrany i profesjonalny zespół ekspertów w swoim fachu. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapraszamy do zlożenia aplikacji.

Oferty pracy

Ekspert ds. rozwoju i marketingu

Pełen etat
Potrafisz planować i realizować kampanie online? Masz głowę pełną pomysłów? Content marketing, Google Ads, Social Media, to dla Ciebie pestka? Jesteś kreatywny i gotowy do działania? Czekamy na Ciebie!

Programista Wordpress

Kontrakt / Praca zdalna
Potrafisz tworzyć świetne, zapierające dech w piersiach strony na Wordpressie? Sprawnie poruszasz się zarówno na Frontend'zie jak i Backend'zie strony? Chciałbyś razem z nami tworzyć wyjątkowy zespół, którego priorytetem jest rozwój firm naszych klientów? Koniecznie aplikuj!

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pełen etat
Praca z ludźmi jest Twoją pasją? Znasz się na sprzedaży, a do tego potrafisz wykazać się kreatywnością? Chciałbyś rozpocząć pracę w branży tworzenia stron internetowych i emarketingu? Czekamy na Ciebie!

Masz pytanie odnośnie stanowiska pracy?
Napisz do nas!

    Wpisz preferowany termin kontaktu: