Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Zaawansowane strony internetowe

Zaawansowane projekty portali internetowych

Jeżeli od dłuższego czasu nie możesz znaleźć firmy, która byłaby w stanie zrealizować zaawansowaną stronę internetową lub szukasz firmy, która weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za odpowiednią jakość projektu to z przyjemnością przeczytasz o możliwości współpracy z Ameti.

zaawansowane strony internetowe

Najbardziej wymagające projekty, potrzebują najlepszego wsparcia

Co sprawia, że współpraca z Ameti daje Ci pewność i bezpieczeństwo?

212

1. Realizujemy nawet najbardziej wymagające i zaawansowane projekty.

Tworzone pod naszymi skrzydłami projekty zawsze są zrealizowane w 100% i według najwyższych standardów wykonania. Dzięki odpowiedniej delegacji pracy oraz doborze najlepszych metod działania, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt.
133

2. Współpracujemy z najlepszymi software housami i programistami w Polsce.

Lata doświadczenia i dziesiątki zrealizowanych projektów pozwoliły nam uzyskać dostęp do grona najlepszych specjalistów z całej Polski. Dzięki temu masz pewność, że nad Twoim projektem pracować będą tylko najlepsi eksperci w branży.
marketing-online

3. Obsługujemy zarówno instytucje publiczne, korporacje jak i prywatne firmy czy osoby prywatne.

Nie boimy się nawet największych i najtrudniejszych zleceń. Nasza poprzeczka zawieszona jest wysoko i być może właśnie dlatego osoby, które z nami współpracują, wiedzą, że mogą nam ufać.

Postaw na sprawdzony zespół specjalistów

Odpowiedzialność, która decyduje o sukcesie

zaawansowane-projekty-stron-internetowych-ameti

Zaawansowane projekty to często kosztowne i skomplikowane rozwiązania, przy realizacji których nie ma miejsca na błąd. Czasami nawet jeden mały element potrafi przesądzić o porażce lub sukcesie. Jeśli efektem finalnym jest platforma, która nie działa tak jak powinna lub w inny sposób nie spełnia oczekiwań użytkowników to nie uratuje jej nawet najlepszy marketing.

Mieliśmy już do czynienia z projektami, które mówiąc delikatnie były „niedociągnięte” lub dana firma nie dała rady ukończyć projektu, który przerósł ich rzeczywiste możliwości. Portale społecznościowe gdzie na załadowanie każdej podstrony użytkownik musi czekać po kilka sekund, platformy z płatnymi produktami online w których przebrnięcie przez zakup produktu jest wręcz niemożliwy, gigantyczne projekty z szatą graficzną na poziomie darmowego szablonu…

Zawsze słuchamy tego typu opowieści z wielką przykrością. Zbyt mało firm programistycznych rozumie wagę swoich działań i ich konsekwencji. Dla osób indywidualnych czy prywatnych firm, projekt, który został ukończony, ale w rzeczywistości nie działa tak jak powinien i w zasadzie jego sukces jest już przekreślony oznacza poważne problemy finansowe i osobiste.

Nigdy nie zgodzimy się aby nasza firma działała w ten sposób. Nasze wartości od początku naszej działalności są niezmienne – być taką firmą z której usług chcemy sami skorzystać oraz być blisko ludzi i pomagać im w rozwoju. Dlatego nawet w opisach naszych ofert staramy się przekazać wartościowe informację, które mogą pomóc wielu osobom uniknąć pułapek, które czyhają na tym dynamicznym internetowym rynku.

Dlatego tak ważna jest przemyślana decyzja dotycząca wyboru firmy mającej zrealizować projekt.

Zlecając duży, wymagający projekt firmie, która nie ma odpowiedniego doświadczenia, która na co dzień działa na o wiele mniejszych stawkach, ale się go „podejmie” można łatwo wpakować się w kłopoty. Taka firma może naprawdę szczerze chcieć zrealizować ten projekt jak najlepiej i dać z siebie wszystko, ale zazwyczaj widok większego zarobku przesłania im racjonalne widzenie zasobów potrzebnych do jego realizacji. Sam fakt, że dana firma chcę się podjąć danego zlecenia to za mało. Należy mieć pewność, że taka firma bez cienia wątpliwości wykona ten projekt w 100% i według najwyższych możliwych standardów.

Sprawdź jak działamy:
Zaawansowane i wymagające projekty realizowane przez naszą firmę są w pierwszej kolejności analizowane i konsultowane z zewnętrznymi specjalistami w celu określenia wymaganych zasobów, zagrożeń, punktów krytycznych od których będzie zależeć jego sukces lub porażka.

Nawet w przypadku najbardziej ekscytującego projektu fundamentem jego sukcesu jest chłodna kalkulacja.

Do tego dochodzi spektrum konsultacji dotyczących samego projektu oraz analiz. Po tym etapie przystępujemy do organizacji i realizacji projektu. Jest to proces bardziej złożony, ale jego efektem są solidnie zrealizowane projekty z realnym potencjałem na sukces.
ameti

Zaawansowane strony internetowe dla firm

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Wymagający projekt? Chętnie się nim zajmiemy!

Chciałbyś żebyśmy skonsultowali Twój projekt?

Wypełnij ten krótki formularz, a my odzewiemy się do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie!