Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Tworzenie stron internetowych blog

Strona internetowa w pakiecie „Blog”

Pakiet “Blog” to propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Pakiet ten możesz skomponować według własnych potrzeb i tym samym wybrać tańsze rozwiązanie idealne na początek lub bardziej rozbudowane i zaawansowane, w sam raz dla osób, które już prowadzą bloga.

tworzenie stron internetowych blog

Jak prowadzenie bloga może pomóc Ci rozwinąć Twoje życie?

Jakiś czas temu poprosiliśmy naszych blogerów o wskazanie kilku najważniejszych dla nich elementów, które pojawiły się w ich życiu dzięki prowadzeniu bloga. Wybraliśmy z nich te odpowiedzi, które powtarzały się najczęściej i na pierwszych miejscach. Oto 3 najważniejsze korzyści, które wskazali:

1. Pasja

Ktoś mógłby powiedzieć, że pasja to coś, co sprawia, że nasze życie przestaję być takie zwykłe i monotonne. Mimo, że jest to najmniej "namacalny" czynnik, to jednak bardzo często pojawiał się on na pierwszych miejscach w odpowiedziach naszych blogerów.
strona dla firm

2. Możliwości

Nowe znajomości, ciekawe współprace, projekty, zaproszenia. Możliwości, które się przed nami otwierają, potrafią nie tylko dodać skrzydeł i wiary we własne siły, ale również pozwalają nam przeżyć chwilę, które w inny sposób byłyby poza naszym zasięgiem.
blog firma informatyczna

3. Pieniądze

Choć możliwości monetyzacji bloga jest całe mnóstwo to jednak uważam, że z byciem blogerem jest trochę jak z byciem pisarzem. Nie zarabiasz głównie na książce, zarabiasz na otocze, która utworzyła się wokół Ciebie dzięki niej.

Tworzenie stron internetowych dla Blogerów

Decyzja, która zmienia wszystko

Beautiful young woman drinking tea at home. Looking away.

Być może myślisz o wystartowaniu ze swoim blogiem już od dłuższego czasu. Pojawia się fascynacja, ale i niepewność czy dam radę, czy to na pewno dla mnie. Widzisz, że to może być szansa na nowy rozdział w życiu, ale czujesz również strach o to, co pomyślą inni. No i do tego wątpliwości zbudowane na fundamencie pod tytułem “jak się za to wszystko w ogóle zabrać? Od czego zacząć?”

A jednak komuś się udaję! Co chwila widzisz fantastyczne blogi, które są tworzone przez takie osoby jak ty! Może jednak warto spróbować?! Zauważyliśmy, że dla wielu osób właśnie sama infrastruktura techniczna, sam blog jako strona internetowa jest tym aspektem, który w dużej mierze wpływa na porzucanie swoich marzeń o zostaniu blogerem.

Ponieważ spod naszych skrzydeł wyszło wielu świetnych, znanych w całej Polsce blogerów uznaliśmy, że warto wprowadzić ofertę, dzięki której o wiele więcej osób będzie mogło rozpocząć prowadzenie swojego własnego, wymarzonego bloga.

Co możemy Ci zaproponować?

Nasza pierwsza propozycja skierowana jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z blogowaniem. W ramach tego pakietu otrzymasz od nas:

01 Pakiet “Blog na start!”

tworzenie-stron-internetowych

1. Stronę internetową typu Blog

Na podstawie indywidualnie dobranego szablonu graficznego stworzymy dla Ciebie stronę, która umożliwi Ci prowadzenie bloga w profesjonalny sposób. Marki, które współpracują z naszymi blogerami często zaznaczają, że bardzo podoba im się profesjonalny wygląd bloga co jest rzadkością, nawet u dużych blogerów. Jest to bez wątpienia olbrzymi atut w monetyzacji bloga, ponieważ wiele dużych firm woli wybrać mniejszego, ale estetycznie wyglądającego bloga, niż dużego, ale budzącego mniej pozytywne odczucia estetyczne.

Na stronę w tym pakiecie składa się: Strona główna z wpisami + zakładki: kontakt, o mnie oraz jedna dowolona zakładka.

wsparcie-na-etapie-tworzenia-bloga

2. Wsparcie na etapie tworzenia bloga

dotyczące pierwszych kroków w prowadzeniu bloga i sposobach jego promocji.
Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia podpowiemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę podczas tworzenia i prowadzenia bloga, jak pozyskać pierwszych czytelników czy w jaki sposób rozwijać swojego bloga, aby efekty były widoczne jak najszybciej.
narzedzia-blog

3. Wszelkie niezbędne narzędzia

elementy łączące Twojego bloga z mediami społecznościowymi, statystyki bloga, informacje o plikach cookies na stronie, system komentarzy.
Jedną z najważniejszych rzeczy na blogu jest umożliwienie naszym czytelnikom dzielenie się tworzonymi przez nas materiałami w mediach społecznościowych. Dzięki temu tworzone przez Ciebie materiały mają szansę błyskawicznie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Aby dowiedzieć się jednak, ile osób rzeczywiście czyta Twoje artykuły niezbędny będzie system do analizy ruchu na stronie.
rozbudowa-bloga

4. Możliwość rozbudowy bloga o nowe funkconalności

Zarówno już teraz jak i w przyszłości możemy rozbudować Twojego bloga o nowe funkcjonalności, których potrzebujesz. Sklep internetowy, system do mailingu, formularz rezerwacji i wszystko co tylko zechcesz – Twój blog posiada nieograniczone możliwości rozbudowy.

Cena pakietu:

od 6000 zł

W postaci wygodnej i bezpiecznej forma rozliczeń

I transza

Pierwsza wpłata w wysokości 50% na etapie podpisania umowy.

II transza

Druga wpłata w wysokości 50% na etapie oddania gotowej strony.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Druga propozycja skierowana jest do osób, które potrzebują bardziej rozbudowanego systemu lub już od jakiegoś czasu prowadzą bloga i chciałby wejść na nowy poziom. W ramach tego pakietu otrzymasz od nas:

02 Pakiet “Blog Professional”

blog professional

1. Rozbudowaną stronę internetową typu Blog

, która skupia się nie tylko na prezentowaniu tworzonych przez Ciebie materiałów, ale również promocji Twojej osoby i zaprezentowaniu Twojego wizerunku jako eksperta w danej branży.
Taka strona to bez wątpienia olbrzymi krok naprzód. Blogerzy, którzy rozpoczęli z nami współprace w ramach tego pakietu, już w pierwszych tygodniach zauważają rosnące zainteresowanie ich blogiem, zarówno ze strony czytelników jak i w postaci nowych propozycji współpracy
22

2. Wsparcie dotyczące sposobu promocji i rozwoju bloga

Nasi eksperci od e-marketingu pomogą Ci znaleźć i wdrożyć najlepsze strategii dzięki którym osiągniesz zakładane rezultaty. To nieoceniona pomoc nawet dla osób, które już prowadzą swojego bloga.
narzedzia blog

3. Wszelkie niezbędne narzędzia

elementy łączące Twojego bloga z mediami społecznościowymi, statystyki bloga, informacje o plikach cookies na stronie, system komentarzy.
Jedną z najważniejszych rzeczy na blogu jest umożliwienie naszym czytelnikom dzielenie się tworzonymi przez nas materiałami w mediach społecznościowych. Dzięki temu tworzone przez Ciebie materiały mają szansę błyskawicznie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Aby dowiedzieć się jednak, ile osób rzeczywiście czyta Twoje artykuły niezbędny będzie system do analizy ruchu na stronie.
blog prowadzenie

4. Możliwość rozbudowy bloga o nowe funkconalności + konsultacje

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych rozwiązań np. system do mailingu, oprócz wdrożenia danego rozwiązania na Twojej stronie, pomożemy Ci również poznać jego tajniki tak abyś mógł w pełni wykorzystać maksimum możliwości jakie w sobie kryję.

Cena pakietu:

od 7000 zł

w zależności od przyjętych przez Ciebie rozwiązań

I transza

Pierwsza wpłata w wysokości 50% na etapie podpisania umowy.

II transza

Druga wpłata w wysokości 40% na etapie oddania gotowej strony.

III transza

Trzecia część wpłaty 10% po upływie bezpłatnej sesji poprawkowej.

Twoje zdanie jest dla nas ważne

Jak nasi blogerzy oceniają współpracę z Ameti?

polozna

Od kiedy zaczęłam prowadzić bloga otworzyło się przede mną wiele nowych drzwi. Nagle zaczęły pojawiać się zaproszenia do wypowiedzi jako ekspert dla takich portali jak np. Onet.pl.

Dodatkowo rozpoczęłam współpracę komercyjną z takimi serwisami jak Allegro czy 1000dni.pl dla których regularnie publikuję artykuły. Dzięki moim artykułom i ich szerokim zasięgom zostałam zauważona m.in. w telewizji „Polsat” i raz w miesiącu jestem zapraszana do nagrywania programu poradnikowego dla rodziców. Bez bloga nikt by się o mnie nie dowiedział. Również dzięki blogowi dowiedziały się o mnie moje pacjentki, z którymi mam realny kontakt w szkole rodzenia. Dzięki wpisom miały okazję poznać moją wiedzę i doświadczenie oraz lepiej mi zaufać.

Z czego byłaś najbardziej zadowolona podczas współpracy?

Z zaproponowania mi przepięknej i nowoczesnej szaty graficznej strony oraz dużego wsparcia technicznego. Dzięki temu, odezwało się do mnie dużo reklamodawców z propozycją współpracy – w końcu każdy chce by ich produkt został zaprezentowany na nowoczesnym tle czyli mojej stronie. Firma Ameti ma wyczucie stylu i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta- i małego i dużego

Jakie miałaś wątpliwości przez zakupem?

Jak zwykle cena- jednak można zapłacić mniej i mieć coś co wszyscy lub troszkę więcej i stać się jedynym i niepowtarzalnym, bardziej interesującym. A tego tak naprawdę oczekują czytelnicy i potencjalni reklamodawcy. Od początku wiedziałam, że chcę się wyróżnić na tle innych stron, których w internecie jest mnóstwo i większość do siebie podobnych.

Strona internetowa typu blog od Ameti

Na co zwracamy uwagę
tworząc strony dla naszych klientów

Pozytywne zaskoczenie

Wiemy, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a miłe i przyjemne odczucia kojarzone są z najwyższą jakością dlatego pierwszą najważniejszą rzeczą na jaką kładziemy nacisk jest odpowiedni, profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony. Marki, które współpracują z naszymi blogerami często zaznaczają, że bardzo podoba im się profesjonalny wygląd ich blogów, co jest rzadkością, nawet u dużych blogerów. Jest to bez wątpienia olbrzymi atut w późniejszej monetyzacji działań na blogu.

132

Twój indywiudalny styl

Do każdego projektu dopasowujemy spersonalizowany projekt graficzny, który dokładnie będzie odpowiadać tematyce Twojego bloga. Twój blog to ważna część Twojego wizerunku dlatego dbamy aby każdy element był dopasowany do Twoich potrzeb.

Ciekawość, która da Ci przewagę

Czy wiesz, że masz mniej niż 60 sekund aby zaciekawić użytkownika Twoim blogiem? Jeśli nie weźmie się Tego pod uwagę projektując stronę, w późniejszym czasie możesz stawać na głowie, a wyniki i tak nie będą zadowalające. Wiedząc jak ważny jest to element, analizujemy Twoich potencjalnych odbiorców oraz obszar w którym chcesz działać. Na podstawie tych wniosków sporządzamy koncepcję, której efektem jest sprawnie działająca i profesjonalnie stworzona strona internetowa typu Blog.

repsponsywna strona

Komfort dla Ciebie i Twoich czytelników

Obecnie ponad 70% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych typu smartfony. Ignorowanie tak dużego potencjału ruchu byłoby olbrzymim błędem dlatego szczególny nacisk kładziemy na to aby strona była responsywna czyli wyświetlała się na telefonach komórkowych w taki sposób, że przeglądanie jej, nawet w biegu czy w poczekalni stanowić będzie prawdziwą przyjemność.

Twoje potrzeby

Wiemy, że być może to Twoja pierwsza strona internetowa i nie wszystkie pomysły przyszły Ci od razu. Dlatego Twój opiekun projektu jest z Tobą w ciągłym kontakcie i w każdej chwili możesz spytać go o radę lub wnieść do projektu swoje nowe pomysły.

pomysł

Realne korzyści, których doświadczysz

Każdą stronę projektujemy w taki sposób, aby przynosiła indywidualne, określone przez Ciebie korzyści, które chcesz osiągnąć. Już na etapie tworzenia strony, zwracamy uwagę na efekty jakie chcesz osiągnąć w przyszłości dzięki czemu, wszystkie Twoje późniejsze działania będą opierać się na solidnych fundamentach.

Narzędzia, które ułatwią Ci życie

Z pewnością chciałbyś wiedzieć ile osób odwiedza Twoją stronę, być widocznym w Google czy spać spokojnie wiedząc, że Twoja strona jest odpowiednia przygotowana pod RODO. Rozwiązanie tych i wielu innych problemów jest po naszej stronie. Wdrażamy wszelkie rozwiązania, które ułatwią Ci prowadzenie bloga i zapewnią komfort prowadzenia strony.

kurs
www

Twoje doświadczenie i intuicję

Praca nad stroną dla Twojej firmy to nie tylko wiedza i doświadczenie naszego zespołu, ale również Twoje spojrzenie i cenne uwagi, które możesz wnieść do projektu tak aby ostateczny efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania nas wszystkich. Dlatego jeżeli uznasz, że coś warto zmienić, dodać lub usunąć Twoje zdanie ma dla ostatecznego wyglądu strony olbrzymie znaczenie.

Twój profesjonalny blog

Specyfikacja techniczna strony:

Great news! Handsome young man using his phone with smile while standing against white background.
Pokaż swoją firmę z najlepszej strony:
Standard Design&Quality by Ameti
Indywidualnie dobrany szablon graficzny
W pełni responsywna
Przyjazna użytkownikom - User Friendly
strona www dla firmy
Pełna kontrola i nieograniczone możliwości w Twoich rękach:
System CMS Wordpress do samodzielnego zarządzania stroną
Nieograniczone możliwości rozbudowy
Dedykowany film szkoleniowy dotyczący zarządzania stroną
Możliwość zarządzania stroną z dowolnego miejsca i urządzenia
strona firmowa
Bezpieczeństwo i spokojny sen w pakiecie:
Polityka prywatności i informacja o plikach Cookies używanych na stronie
Formularze kontaktowe zawierające wymagane zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych
Zabezpieczenie strony przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz atakami.
Kopia zapasowa strony - Backup
Dodatkowe narzędzia, które usprawnią Twój biznes:
Przygotowanie strony pod pozycjonowanie
Możliwość zintegrowania z zewnętrznymi serwisami np. Facebook
Moduł statystyk umożliwiający zaawansowaną analitykę ruchu na stronię
Hosting i domena .pl na rok w cenie

Jak powstają nasze blogi

Cały proces jest od początku dla Ciebie jasny!

04 kroki do sukcesu

1
01. Harmonogram projektu
Już w dniu podpisania umowy, wiesz dokładnie kiedy poszczególne elementy Twojej strony będą gotowe.
2
02. Realizacja strony
Podczas całego procesu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie i informujemy Cię o kolejnych krokach.
3
03. Bezpłatna sesja poprawkowa
Jeżeli uznasz, że pewne elementy chciałbyś zmienić, dodać lub usunąć masz na to aż 7 dni!
4
04. Miesiąc bezpłatnej opieki wdrożeniowej
Po zakończeniu projektu przez cały miesiąc możesz liczyć na nasze bezpłatne wsparcie wdrożeniowe.

Współpraca na najwyższym poziomie

Sukcesy naszych blogerów to nie kwestia przypadku

Standard Design&Quality

To nasz autorski standard tworzenia stron dzięki któremu masz pewność, że zamówiona przez Ciebie strona zawsze będzie spełniać szereg rygorystycznych norm, zarówno pod kątem wyglądu jak i jakości wykonania.

Harmonogram realizacji projektu

Nic tak nie irytuję jak niedotrzymywane terminy lub ciągłe przeciąganie. W Ameti takie sytuacje nie mają miejsca! Każdy projekt ma przypisany indywiudalny harmonogram dzięki któremu wiesz dokładnie kiedy możesz spodziewać się widocznych efektów.

Doradztwo na każdym etapie projektu

Od samego początku wiedza naszych ekspertów jest do Twojej dyspozycji. To nieoceniona pomoc szczególnie jeśli to Twoja pierwsza strona internetowa. Dzięki nim dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę, a czego lepiej unikać.

Dedykowany panel klienta

Wszystkie informację na temat Twojego projektu w jednym miejscu? Czemu nie! Dostęp do panelu klienta da Ci pełen wgląd do Twojego projektu. Zapomnij o bałaganie w mailiach, niedomówieniach czy zagubionych dokumentach!

Bezpłatne sesje poprawkowe

Otrzymałeś od nas stronę, ale pewne elementy chciałbyś zmienić lub poprawić? Twoja opinia jest najważniejsza, dlatego wszelkie poprawki i modyfikację masz u nas w pakiecie. Nie musisz się już o nic martwić!

Bezpłatna opieka posprzedażowa

Pierwszy miesiąc po dostarczeniu strony jest niezwykle istotny dla właścicieli stron. To właśnie wtedy może pojawić się najwięcej pytań. Dlatego właśnie przez cały ten okres jesteśmy z Tobą i gwarantujemy Ci fantastyczne wsparcie wdrożeniowe.

Współpraca z Ameti

Dlaczego tak wiele osób wybiera nasze strony internetowe?

Poznajmy się bliżej!

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy początkujących jak i zaawansowanym blogerom, w rozwoju ich życia, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Chciałbyś żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie bloga?
Wypełnij ten krótki formularz, a my odzewiemy się do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie!

  O co najczęściej pytają nas klienci

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące bloga

  Czy poradzę sobie z zarządzaniem stroną, dodawaniem nowych informacji itp.?
  System na którym tworzymy Twoją stronę to intuicyjny panel CMS, w którym bardzo wiele rzeczy można edytować w szybki i prosty sposób.

  Wiemy jednak, że nawet najprostszy system może przysporzyć problemów jeżeli ktoś nie pokaże Ci jak się za to wszystko zabrać. Dlatego właśnie, po oddaniu strony, dostarczamy Ci indywidualny film szkoleniowy nagrany na przykładzie Twojej strony, pokazujący krok po kroku, w jaki sposób edytować poszczególne elementy i zarządzać stroną.

  Jeśli dalej będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości pamiętaj, że przez kolejny miesiąc od dostarczenia strony jesteś pod naszą stałą opieką wdrożeniową i w każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Mamy nadzieję, że ten szereg udogodnień pozwoli Ci szybko i bez problemu nauczyć się sprawnego zarządzania Twoją nową stroną.

  Jeśli natomiast zdecydujesz, że chciałbyś zaoszczędzić czas, a jednocześnie zadbać o to aby Twoja strona była zawsze aktualna i przejrzysta, możesz zlecić opiekę nad stroną nam - w tym celu wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim opiekunem i w ciągu jednej krótkie rozmowy otrzymasz wszystkie niezbędne informację na temat takiej opieki.
  W przyszłości chciałbym rozbudować bloga o nowe funkcjonalności np. sklep. Czy będzie to możliwe?
  Tworzone przez nas strony posiadają nieograniczone możliwości rozwoju i jeżeli w przyszłości uznasz, że chciałbyś rozbudować swoją stronę o nowe elementy nie będzie z tym żadnego problemu. Będziesz mógł zrobić to samemu, jednak będzie wymagało to od Ciebie nauczenia się bardziej zaawansowanych metod konfiguracji stron lub jeśli wolisz, możesz to zlecić nam.
  Czy strona będzie działać na wszystkich urządzeniach?
  Tak. W dzisiejszych czasach gdzie ruch z telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń przekracza ruch z komputerów, taka funkcjonalność stron internetowych nie może być już traktowana jako dodatkowa opcja, tylko jako konieczność. Dlatego właśnie szczególny nacisk podczas tworzenia Twojej strony kładziemy na to, aby strona była komfortowa dla odwiedzających, bez względu na rodzaj urządzenia.
  Chciałbym mieć własny adres email. Czy jest taka możliwość?
  Tak, możemy założyć dla Ciebie w cenie pakietu, skrzynki e-mailowe, tak abyś mógł cieszyć się profesjonalnym adresem e-mail bez ograniczeń. Twój wizerunek na pewno na tym skorzysta dlatego z chęcią Ci pomożemy!

  Przykładowe realizacje dla naszych klientów

  tworzenie stron portfolio 4
  tworzenie stron portfolio 12
  tworzenie stron portfolio 23
  tworzenie stron ebrima
  apartas3
  lester
  dobyr projekt strona
  fundacja
  obrachnunki
  fitpoint
  Screenshot_32
  Screenshot_19
  tworzenie stron portfolio 5
  1a (1)
  Screenshot_8
  Screenshot_9 (1)
  screencapture-dudekscaffolding-2023-05-26-17_30_06
  screencapture-arpbudownictwo-pl-2023-05-26-17_36_06
  winiarniakwidzyn
  Desco