Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Płatna reklama na Facebooku – Kurs online

Kurs online “Rozwiń firmę dzięki płatnej reklamie na Facebooku”

Jeżeli prowadzisz Fanpage swojej firmy na Facebooku to ten kurs online może być dla Ciebie znaczącym krokiem w rozwoju firmy. Jeżeli nie masz jeszcze strony na Facebooku to gwarantuję Ci, że po obejrzeniu tego kursu szybko ją założysz, aby móc korzystać z niesamowitych możliwości reklamowych jakie daje Ci ta platforma.

rozwin-reklame-na-facebooku-1

Wznieś swoją firmę na nowy poziom

Z tego kursu online dowiesz się m.in.:

kurs facebook dla firm

1. Na co zwrócić uwagę przed przystąpieniem do tworzenia kampanii na Facebooku

kursfacebook

2. Jak krok po kroku stworzyć kampanie reklamową na Facebooku

facebook

3. Dlaczego grupa odbiorców to element, który w 80% przesądzi o sukcesie reklamy.

reklama na facebooku

4. W jaki sposób dobierać cel reklamy w stosunku do tego co chcesz osiągnąć

kurs online reklama na facebooku

5. Jak analizować kampanie, sprawdzić aktualne wydatki i efekty

kurs

6. Jak szybko i prosto zakończyć kampanię oraz jak rozliczyć się z Facebookiem.

Inwestycja w rozwój firmy

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu:

Gotowa reklama krok po kroku
Przejdziemy z Tobą krok po kroku proces tworzenia kampanii i wyjaśnimy co do czego służy i dlaczego warto robić to w pokazany sposób.
Efekty widoczne natychmiast
Będziesz mógł robić wszystko na bieżąco, kopiować nasze ruchy i wraz z ukończeniem kursu mieć gotową, skonfigurowaną kampanie!
Oszczędność każdego miesiąca
Dzięki temu kursowi nie tylko nauczysz się samodzielnie tworzyć kampanie, ale będziesz w stanie zaoszczędzić co miesięcznie stałą kwotę pieniędzy oraz na bieżąco kontrolować efekty reklamy i swobodnie nią zarządzać.

Szereg dodatkowych korzyści na wyciągnięcie ręki!

Możesz stworzyć swoją pierwszą kampanie nawet za 10 zł.
Gdybyś zlecał realizacje takiej kampanii do agencji reklamowej to już na wstępie musiałbyś przeznaczyć minimalny budżet reklamowy np. 1000 zł.
Nie płacisz żadnych prowizji!
Prowizja za realizację kampanii w różnego rodzaju agencjach to 10-30% budżetu reklamowego, z czego minimalna prowizja to 300 zł. Dzięki temu kursowi zaoszczędzisz w ciągu roku minimum 3 tys. zł, a nawet znacznie więcej!
Kontrola nad Twoją kampanią przez 24h/7 w Twoich rękach
Będziesz widzieć czarno na białym efekty kampanii, wszystko masz cały czas pod kontrolą. W każdej chwili możesz zmienić, zatrzymać, dodać lub usunąć reklamy.
Przetestuj co tylko chcesz. Wybierz to co najlepsze dla Twojej firmy
Możesz w szybki i prosty sposób sprawdzić efektywność tego rodzaju reklamy w odniesieniu do swojej firmy i dzięki temu znaleźć nowy kanał sprzedaży.
Dla kogo ten kurs będzie idealny?
Kurs ten skierowany jest do właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą zacząć wykorzystywać potencjał reklamowy jednego z najważniejszych i największych mediów reklamowych jakim jest Facebook.
Kurs zawiera tylko i wyłącznie najważniejsze, wyselekcjonowane informacje dotyczące tworzenia reklam na Facebooku, dzięki czemu przerobisz go w krótkim czasie i od razu będziesz w stanie zacząć tworzyć swoje pierwsze kampanie. Kopiując nasze ruchy, wraz z ukończeniem kursu będziesz miał gotową, skonfigurowaną kampanie!
kurs google ads

Cena kursu online:

299 zł

WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ PRZYCISK “KUP TERAZ”, NASTĘPNIE OPŁACISZ ZAMÓWIENIE I W CIĄGU 24H OTRZYMASZ INDYWIDUALNY DOSTĘP DO KURSU. Z KURSU MOŻESZ KORZYSTAĆ 24H/7 PRZEZ CAŁY ROK.

O co najczęściej pytają nas klienci tego kursu

Najczęściej zadawane pytania
odnośnie kursu online reklamy na Facebooku
Jakich efektów mogę się spodziewać po przerobieniu tego kursu?
Niektóre reklamy mogą być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę – dla jednego z naszych klientów wygenerowaliśmy w kilka dni przychód na poziomie 5 tys. zł przy budżecie reklamowym 80 zł. Niemniej zgłaszają się do nas osoby, które wydały po kilka tysięcy złotych i efektem było jedynie kilka polubień strony. Jeżeli ktoś działa „na ślepo”, bez żadnej wiedzy na temat reklam na Facebooku nie może liczyć na zadowalające efekty. Niezwykle ważne jest wiedzieć nie tylko co robić, ale również czego nie robić. Po przejściu tego kursu znajdziesz się w gronie kilku procent osób, które wiedzą, jak odnieść sukces dzięki reklamie na Facebooku.
Nigdy nie tworzyłem żadnych reklam. Czy poradzę sobie z tym kursem?
Tak! Kurs ten jest stworzony przede wszystkim dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tworzeniem reklam na Facebooku. Dzięki temu, że znajdziesz tu tylko najważniejsze informacje nie będziesz musiał uczyć się niepotrzebnych dla Ciebie rzeczy, a cały kurs, razem z uruchomieniem Twojej pierwszej kampanii przerobisz w mniej niż 2 godziny.
Nie mam zbyt wiele czasu. Ile zajmie mi przerobienie kursu?
Wiemy jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego zamiast rozbudowanych kursów, tworzymy kursy zawierające tylko najważniejsze i dające największe efekty informacje. Dzięki temu przerobienie takiego kursu zajmie Ci mniej niż 2 godziny, a Twoja wiedza będzie na podobnym poziomie co po przerobieniu wielogodzinnego kursu. Po prostu wiemy co daję 80% efektów, a co jest tylko zbędnym zjadaczem czasu.
Ile kosztuje reklama na Facebooku?
Budżet reklamowy, który chcesz przeznaczyć na reklamę zawsze ustalasz sam, nie ma kwoty minimalnej, a dzięki temu kursowi nie musisz płacić nikomu za realizację kampanii. W przypadku kampanii na Facebooku zawsze radzimy sprawdzać jakie efekty przynosi reklama i do niej dostosowywać stawkę. Możesz zacząć nawet od 5 czy 10 zł. Nie mniej polecamy, aby na jedną reklamę przeznaczyć min. 100 zł i na tej podstawie zobaczyć, czy efekty są zadowalające czy lepiej coś zmienić.

Poznaj naszą firmę bliżej!

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Masz pytania odnośnie tego kursu?

Wypełnij ten krótki formularz. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w jak najszybszym czasie!