Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Pakiet “Business Care by Ameti”

Pakiet marketingowy „Business Care” by Ameti

Pakiet „Business Care” by Ameti to Twój własny wyspecjalizowany dział od e-marketingu! Połączenie spersonalizowanego doradztwa w formie nagrań online z kompleksową opieką marketingową, pozwoli Ci wznieść Twoją firmę na zupełnie nowy poziom, szybciej niż myślisz!

AdobeStock_273198279 7a

Dodaj swojej firmie skrzydeł

Czas rozpocząć nowy, przełomowy etap!

z1

1. Zyskaj nowe, przełomowe możliwości

Pakiet, który tu widzisz to ekspercki i kompleksowy program, dzięki któremu wzniesiesz swoją firmę na zupełnie nowy poziom.
133

2. Dołącz do grona najlepszych

Korzystanie z tego typu wsparcia rozwoju firmy przy wykorzystaniu możliwości internetu, do tej pory dostępne była jedynie dla nielicznych, dużych firm. Od dziś ta możliwość jest również w Twoim zasięgu.
marekting online

3. Zacznij działać z impetem

Dzięki zastosowaniu autorskiej metodologii wsparcia Twojej firmy, będziesz wiedział dokładnie co i jak robić aby osiągnąć zakładane cele.

Zacznij od najważniejszego

Co lider w Twojej branży robi inaczej niż ty?

ameti-lider-branzy

To kluczowe pytanie, które może doprowadzić Cię do zaskakujących wniosków. Jakość jest ważna, ale w kontekście sprzedaży, marketing jest ważniejszy!

To kontrowersyjne stwierdzenie, wiele osób może się z tym nie
zgodzić, ale sam zobacz. Firmy, które w większym stopniu skupiają się na rozwoju jakości niż marketingu odnoszą mniejsze sukcesy niż te które zachowują się odwrotnie. Nie znaczy to, że jakość nie jest ważna. Ma olbrzymie znacznie, ale nie można zapominać, że to tylko jeden z elementów sprzedaży.

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ jest wiele firm, które mimo, że mają fantastyczne produkty czy usługi to ze względu na braki w działaniach marketingowych, nie osiągaja nawet w połowie takich efektów na jakie zasługuję.

Wynika to z prostego faktu. Twoja firma jest świetna w tym co robi ponieważ na tym się znasz, w tym kierunku się rozwijasz, jest to coś, co robisz od lat. Możesz wymagać od siebie albo od swoich pracowników aby rozwijali się również w kierunku marketingu. Pytanie tylko czy to jest to czym powinieneś się zajmować w swojej pracy i ile czasu będziesz potrzebować na to aby zdobyć odpowiednią wiedzę?

Inną drogą jest zaufanie ludziom, którzy są świetni w marketingu firm ponieważ to jest właśnie to na czym się znają, co robią na co dzień, w czym mają doświadczenie od lat.

Twój własny dział od e-marketingu nie musi przecież znajdować się w siedzibie Twojej firmy!

Sprawdź czy ten pakiet będzie odpowiedni dla Twojej firmy:
Prowadzisz działania reklamowe w internecie i chciałbyś podnieść ich efektywność? A może chciałbyś zacząć wykorzystywać olbrzymi potencjał marketingowy jaki tkwi w internecie, ale nie wiesz jak to wszystko ugryźć, od czego w ogóle zacząć? Zastanawiasz się jak realizować przyjęte działania, aby przynosiły spektakularne efekty? Nie wiesz które z nich będą najlepsze w przypadku Twojej firmy?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony z zakupu tego pakietu.
strona internetowa

Opieka marketingowa – prosta droga do sukcesu

Zobacz jak wygląda proces współpracy:

02 najważniejsze kroki

W każdym miesiącu otrzymujesz od nas w pełni spersonalizowane nagranie wideo stworzone indywidualnie pod Twoją firmę z którego dowiesz się m.in.:

kisspng-business-process-business-plan-business-card-vector-email-5a68e37b514940.072465781516823419333 (1)
W kierunku jakich działań strategicznych powinna pójść Twoja firma aby osiągnąć zakładane przez siebie cele.
doradztwo na temat rozwoju bloga
Podsuniemy Ci kilka pomysłów na działania krótkoterminowe mające na celu wygenerowanie nowych zamówień w Twojej firmie już teraz
kisspng-business-plan-management-consulting-product-payfly-sizin-de-paynz-olsun-5c07a976783852.6885837515440060064924
Przeanalizujemy Twoje obecne działania i sytuację marketingową Twojej firmy. Przedstawimy Ci co robisz dobrze, a z czym warto się wstrzymać.
e-mail marketing
Podpowiemy Ci jeszcze możesz zmienić lub dodać w swoich działaniach marketingowych aby szybciej i efektywniej osiągnąć zamierzone rezultaty.
Pamiętaj! Takie nagranie otrzymasz od nas w każdym miesiącu.
To olbrzymie wsparcie specjalistów od marketingu, którzy przez cały czas będą mieć Twoją firmę pod swoim skrzydłami, może znacząco pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy i osiągnięciu stabilnej pozycji lidera na rynku.Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony z zakupu tego pakietu.

Do Twojej dyspozycji jest również dodatkowa godzina konsultacji z ekspertami od e-marketingu, którzy stale trzymają pieczę nad Twoją firmą, dzięki czemu dodatkowo zyskujesz m.in.:

kisspng-dongtai-business-handshake-vector-business-people-5a9a685a1538a7.0916511715200686980869
W każdej chwili możesz poprosić o doprecyzowanie wybranych tematów lub rozwinięcie zaproponowanych strategii
szkolenia grupowe
Otrzymasz wsparcie w realizowanych przez Twoją firmę działaniach. Jeżeli czegoś nie będziesz pewny nasi eksperci udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
kisspng-management-microsoft-powerpoint-template-business-vector-people-at-the-meeting-5aa0a94f758c68.3560226515204785434815
W przypadku gdy będziesz potrzebował porady lub analizy na temat Twojej działalności promocyjnej w internecie w każdej chwili możesz uzyskać konsultacje z naszymi ekspertami.
kisspng-professional-development-life-career-curriculum-vi-5d4bb7ded30be5.6574973115652433588645
Będziesz mógł skonsultować z naszymi ekspertami Twoje pomysły na marketing firmy. Podpowiemy Ci na co zwrócić szczególną uwagę czy na co warto uważać.

Inwestycja w rozwój i stabilną przyszłość biznesu

Cena pakietu:

499 zł / msc.

Zdobądź ten pakiet 20% taniej!

Kompleksowa opieka nad Twoją firmą w internecie czyli pakiet opieki technicznej “Protect&Growth” + pakiet marketingowy “Business Care” tylko teraz aż 20% taniej.

Zaufaj doświadczonej i sprawdzonej firmie

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Chciałbyś żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie tej oferty?

Wypełnij ten krótki formularz. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w jak najszybszym czasie!