Trwa rekrutacja: Specjalista ds. e-marketingu. Dołącz do jednej z najlepiej ocenianych firm informatycznych w Polsce.

Reklama firmy w Google – samodzielnie stwórz swoją kampanie w Google Ads

Kurs online “Reklama Twojej firmy w Google Ads”

– samodzielnie stwórz swoją kampanie w Google Ads.

Dzięki temu kursowi nie tylko nauczysz się samodzielnie tworzyć kampanie, ale będziesz w stanie zaoszczędzić co miesięcznie stałą kwotę pieniędzy oraz na bieżąco kontrolować efekty reklamy i swobodnie nią zarządzać.

reklama google

Wznieś swoją firmę na nowy poziom

Z tego kursu dowiesz się m.in.:

mac-459196_640

1. Na co zwrócić uwagę przed stworzeniem pierwszej kampanii.

strona-interentowa-dla-firmyaaaa

2. Jak założyć konto Google Ads, które umożliwi Ci tworzenie reklam w wyszukiwarce Google.

kurs google ads

3. Jak krok po kroku stworzyć kampanię reklamową w Google.

narzedzia blog

4. Na co zwracać szczególną uwagę przy tworzeniu kampanii w Google

strona responsywna

5. Czym są wykluczenia słów kluczowych i dlaczego to jedna z najważniejszych rzeczy, o których musisz wiedzieć

kurs

6. Jakie są najważniejsze czynniki sukcesu i jakich błędów nie popełniać

Inwestycja w rozwój firmy

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu:

Gotowa reklama krok po kroku
Przejdziemy z Tobą krok po kroku proces tworzenia kampanii i wyjaśnimy co do czego służy i dlaczego warto robić to w pokazany sposób.
Efekty widoczne natychmiast
Będziesz mógł robić wszystko na bieżąco, kopiować nasze ruchy i wraz z ukończeniem kursu mieć gotową, skonfigurowaną kampanie!
Oszczędność każdego miesiąca
Dzięki temu kursowi nie tylko nauczysz się samodzielnie tworzyć kampanie, ale będziesz w stanie zaoszczędzić co miesięcznie stałą kwotę pieniędzy oraz na bieżąco kontrolować efekty reklamy i swobodnie nią zarządzać.

Szereg dodatkowych korzyści na wyciągnięcie ręki!

Możesz stworzyć swoją pierwszą kampanie nawet za 100 zł.
Gdybyś zlecał realizacje takiej kampanii do agencji reklamowej to już na wstępie musiałbyś przeznaczyć minimalny budżet reklamowy np. 1000 zł.
Nie płacisz żadnych prowizji!
Prowizja za realizację kampanii w różnego rodzaju agencjach to 10-30% budżetu reklamowego, z czego minimalna prowizja to 300 zł. Dzięki temu kursowi zaoszczędzisz w ciągu roku minimum 3 tys. zł, a nawet znacznie więcej!
Kontrola nad Twoją kampanią przez 24h/7 w Twoich rękach
Będziesz widzieć czarno na białym efekty kampanii, wszystko masz cały czas pod kontrolą. W każdej chwili możesz zmienić, zatrzymać, dodać lub usunąć reklamy.
Przetestuj co tylko chcesz. Wybierz to co najlepsze dla Twojej firmy
Możesz w szybki i prosty sposób sprawdzić efektywność tego rodzaju reklamy w odniesieniu do swojej firmy. Jeżeli zobaczysz, że Google Ads świetnie się u Ciebie sprawdza to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć budżet lub wydelegować kampanie na zewnątrz.
Dla kogo ten kurs będzie idealny?
Kurs ten skierowany jest do właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą zacząć reklamować się w wyszukiwarce Google i którzy nigdy nie mieli styczności z samodzielnym tworzeniem takich reklam.

Kurs zawiera tylko i wyłącznie najważniejsze, wyselekcjonowane informacje dotyczące tworzenia kampanii w Google dzięki czemu przerobisz go w krótkim czasie i od razu będziesz w stanie zacząć tworzyć swoje pierwsze kampanie
kurs google ads

Cena kursu:

299 zł

Wystarczy, że klikniesz przycisk “Kup teraz”, następnie opłacisz zamówienie, a w ciągu 24h otrzymasz indywidualny dostęp do kursu. Z kursu możesz korzystać 24h/7 przez cały rok.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaangażowanie i pasja, które nas napędza tworzy sukces naszych klientów

Od lat pomagamy małym i średnim firmom, osiągnąć ich cele, dzięki wykorzystaniu siły internetu. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, ale to co cieszy najbardziej to niezwykle pozytywny odbiór naszych realizacji i korzyści, które przynoszą naszym klientom.

Masz pytania odnośnie tego kursu?

Wypełnij ten krótki formularz. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w jak najszybszym czasie!

  O co najczęściej pytają nas klienci

  Najczęściej zadawane pytania
  odnośnie kursu google ads online
  Nigdy nie tworzyłem żadnej reklamy. Czy dam sobie radę?
  Tak! Kurs jest skierowany przede wszystkim do osób, które nigdy nie realizowały żadnych kampanii. Dzięki temu, że wszystko pokazujemy Ci krok po kroku, dokładnie będziesz wiedział jak utworzyć swoje pierwsze reklamy, a z czasem będziesz w stanie robić je szybko i intuicyjnie. To łatwiejsze niż myślisz!
  Jak działa reklama Google Ads?
  Sam schemat działania reklamy jest bardzo prosty. Po pierwsze musisz zastanowić się co Twoi klienci wpisują w wyszukiwarkę gdy szukają takich usług czy produktów jak Twoje i zgodnie z tym skonfigurować i uruchomić reklamę. Jak to zrobić, dowiesz się z tego kursu. Od teraz osoby, które będą wpisywać dane słowo kluczowe zobaczą Twoją reklamę na samej górze bądź dole strony, ale w 80% przypadkach będzie to zawsze 1 strona.
  Jak długo będę musiał czekać na pierwsze efekty?
  Sama reklama zacznie się wyświetlać w wyszukiwarce już praktycznie w ciągu 30 minut od jej uruchomienia. Jeżeli uruchomisz reklamę o godzinie 10.00, to do południa możesz już mieć pierwsze zapytania od klientów. Sukces reklamy zależy jednak od bardzo wielu elementów, w tym również takich na które nikt nie ma wpływu. Można jednak znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu dzięki odpowiedniej wiedzy, takiej jak ta która znajdziesz w tym kursie.
  Ile kosztuję reklama w Google Ads?
  Nie ma minimalnej kwoty, którą musisz przeznaczyć na reklamę. Możesz ustalić zarówno budżet dzienny np. 10 zł/ dziennie jak i miesięczny np. 500 zł /miesięcznie. Kwota jaką ustalisz zależy wyłącznie od Ciebie. Dzięki temu, że widzisz ile osób kliknęło w Twoją reklamę oraz ile ostatecznie dokonało zakupu, na bieżąco możesz analizować skuteczność reklamy i na tej podstawie zwiększać lub zmniejszać stawkę.