727-911-380

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny, 82-500 Kwidzyn

Dział handlowy - biuro@ameti.pl

Dział IT- support@ameti.pl

 

Kompleksowe e-doradztwo


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Czy wiesz, że sama obecność firmy w internecie to dopiero początek?

Praktycznie codziennie spotykamy się z przedsiębiorcami, którzy w mniejszym lub większym stopniu dbają o to aby ich firma była obecna w internecie. Zazwyczaj jednak, działania te, ograniczają się do założenia strony internetowej, e-sklepu czy strony na Facebooku. Są to niezbędne kroki, które należy podjąć aby rozwinąć swój biznes za pomocą internetu jednak jeśli na tym skończymy to czeka nas rozczarowanie.

To co najważniejsze.

Świadomość tego, że strona internetowa sama w sobie nie zacznie generować przychodów jest niezwykle istotna. Potrzebne są kroki, które sprawią, że wirtualne działania zostaną przekute w mierzalne wyniki finansowe.

Dla kogo jest ta oferta?

Propozycja naszego kompleksowego doradztwa i opieki nad firmą w internecie skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać siłę internetu do pozyskania nowych klientów, zwiększenia rozpoznawalności swojej marki oraz osiągnięcia stabilnego wzrostu.
Umów się na spotkanie

Jak to działa.

Gotowa strona, którą widzi użytkownik to efekt kilkudziesięciu, a często nawet kilkuset godzin pracy specjalistów z różnych dziedzin. Mimo, że każdy projekt jest inny możemy wyróżnić 4 etapy przez które musi przejść każda strona.

1

Analiza

Najpierw musimy poznać Ciebie i Twoją działalność, a także dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Jest to bardzo ważny etap na którym będziemy opierać budowę całej strategii działań.

2

Dobór odpowiednich form działania

Każda firma, która znajduję się pod naszą opieką to osobny bardzo indywidualny i spersonalizowany projekt przy którym pracuję kilku różnych specjalistów. Każde działanie musi być przemyślane przede wszystkim pod kątem długotrwałych efektów.

3

Wdrażanie i opieka

Razem z Tobą wprowadzamy plan w życie. Przez cały czas na bieżąco analizujemy, korygujemy jeśli trzeba oraz tworzymy nowe rozwiązania, dzięki którym osiągniesz zakładany cel.

tworzenie blogów

Efekty?

Adam w przeciągu 2 lat przeszedł z nami drogę od zwykłego chłopaka ćwiczącego na siłowni w małym mieście po rozpoznawalnego i lubianego, pierwszego w Polsce, wegańskiego kulturysty zapraszanego na wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Bloga Adama już drugi rok z rzędu zdobył prestiżowy tytuł Męskiego Bloga Roku magazyn Men's Health!

Umów się z nami na spotkanie

Co dokładnie otrzymujesz:

Kompleksową strategie działań w internecie

Celem strategii jest osiągnięcie założonych przez Ciebie rezultatów. Uwzględnia ona zarówno krótko jak i długoterminowe działania oraz pożądane cele. 

Stałe wsparcie przy wdrażaniu rozwiązań

Ponieważ wdrażanie zaplanowanej strategii działań jest procesem często trudnym i długim przez cały czas ściśle współpracujemy z Twoją firmą oraz prowadzimy krok po kroku we wszystkich działaniach

Dedykowanego opiekuna projektu

Ponieważ nad całym procesem czuwać będzie kilku różnych specjalistów od e-commerce przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna, który przez cały czas będzie koordynował działaniami w Twoim projekcie oraz odpowiadał za bezpośredni kontakt z Tobą.

Ty również możesz rozpocząć z nami współpracę!

Napisz do nas maila na biuro@ameti.pl lub wybierz numer 727911380. Porozmawiamy o Twojej firmie i zaproponujemy indywidualnie dopasowane działania, które przyniosą Ci najlepsze efekty. Jeśli znajdziesz czas to z chęcią spotkamy się z Tobą osobiście abyś mógł nas lepiej poznać i dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej współpracy.Mateusz Rettig
Dyrektor Zarządzający

tel. 727 911 380
mateusz.rettig@ameti.pl
Umów się na spotkanie