727-911-380

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny, 82-500 Kwidzyn

Dział handlowy - biuro@ameti.pl

Dział IT- support@ameti.pl

 

Zostań inwestorem w branży IT


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Realizujemy wiele projektów internetowych o globalnym potencjale i wysokich możliwościach zysku.

Jeśli chciałbyś zainwestować w jeden z naszych projektów to zapraszamy do zapoznania się z naszym arkuszem informacyjnym.

Oferta inwestycyjna.

Nasza propozycja inwestycyjna obejmuję udzielenie przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym możliwości zainwestowania w autorskie projekty internetowe będące na etapie Early Growth lub tak zwanej fazie seed. Każdy projekt cechuję się skalowalnością oraz międzynarodowym potencjałem wzrostu.

Wszystkie projekty poddawane są rygorystycznej ocenie naszego wewnętrznego komitetu. Do oferty inwestycyjnej kierowane są wyłącznie projekty, które przeszły pozytywne ocenę komitetu weryfikacyjnego.

Wymagania dla inwestorów:

• Najczęstszy rozmiar inwestycji w rundzie Pre-A to 80 tys. zł., przy czym minimalna kwota inwestycji to 35 tys. zł.

• Liczba udziałowców w jednym projekcie nie może przekroczyć 4 inwestorów, aby zapewnić optymalny podział zysków oraz odpowiednią koncentracje i jakość zarządzania.

• Inwestor może objąć od 20 do 40% udziałów w danym projekcie. Możliwość wyjścia z inwestycji z odpowiednim zyskiem następuję zazwyczaj w przeciągu 2-5 lat.
Poznaj szczegóły

Sukces o solidnych fundamentach.

Jesteśmy wspierani przez aniołów biznesu, inwestorów i przedsiębiorców dzięki czemu realizowane przez nas projekty posiadają nie tylko doskonałe fundamenty techniczne, ale i biznesowe. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie wesprzeć nasze projekty nie tylko finansowo, ale również możliwościami jakimi dysponują nasi partnerzy biznesowi.

Umów się z nami na spotkanie

Nasza siedziba znajduje się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo Technologicznym w woj. Pomorskim, jednak do składania zapytań zapraszamy inwestorów z całej Polski.