727-911-380

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny, 82-500 Kwidzyn

Dział handlowy - biuro@ameti.pl

Dział IT- support@ameti.pl

 

Zostań blogerem


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Czy Ty:

Masz jakąś pasję na której chciałbyś zacząć zarabiać?

a

Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi i zostać ekspertem w swojej dziedzinie?

a

A może po prostu stać się kimś znanym w świecie internetu?

a

Jeśli TAK to mamy dobrą wiadomość. To jest możliwe!

Musisz mieć jednak świadomość, że uda się to tylko 2% osób, które działają w internecie czyli bardzo niewielkiej garstce osób. Tak się składa, że wszyscy współpracujący z nami blogerzy należą właśnie do tych 2%. Dowiedz się od czego zależy Twój sukces w internecie.

Zacznijmy jednak od najważniejszego ->

Każdy kto zaczyna pracę nad tym aby zaistnieć w internecie musi mieć świadomość, że blog sam z siebie nie zacznie generować przychodów czy budować zaangażowanej społeczności czytelników.

Samo posiadanie bloga to jedno. Zupełnie inna kwestią są strategiczne działania promocyjne, wizerunkowe, a przede wszystkim sprzedażowe. Bez tych rzeczy zbudowanie społeczności czy monetyzacja bloga będzie niezwykle trudna.

Droga do sukcesu .

Często trafiają do nas osoby, które prowadzą popularnego bloga jednak nie bardzo wiedzą co z tym dalej zrobić. Wielu osobom wydaję się, że wystarczy jedno czy dwa działania, zastosowanie jakiś technik i wszystko ``zacznie grać``. Odpowiedzią jak w całej sferze blogowania nie są jednak pojedyncze działania, których efektem jest to, że raz na jakiś czas Twój blog przynosi jakieś pieniądze lecz cała strategia i proces dzięki któremu prowadzona przez Ciebie strona jest stabilnym i sprawnie działającym biznesem, który ludzie kochają.

To kolejna rzecz, która sprawia, że tylko 2% osób osiągnie w branży blogowania satysfakcjonujące efekty.

Co możemy Ci zaproponować.

Naszą pomoc od zera do stania się popularnym blogerem, który zarabia na swoim blogu konkretne pieniądze.

Czy możemy Ci to zagwarantować? Tak, ale tylko jeśli wykażesz się dużym zaangażowaniem i odpowiednią pracą.
Nasi blogerzy, którzy osiągają fenomenalne wyniki to osoby, które po prostu poświęcają czas i pracują nad swoim sukcesem w internecie. Jeśli ty również jesteś na to gotowy to świat możliwości stoi przed tobą szeroko otwarty.
Skontaktuj się z nami

Jak wyglądać będzie nasza współpraca.

Gotowy blog, którą widzi użytkownik to efekt kilkudziesięciu, a często nawet kilkuset godzin pracy specjalistów z różnych dziedzin. Mimo, że każdy projekt jest inny możemy wyróżnić 4 etapy przez które musi przejść każdy nasz bloger.

1

Pierwszy kontakt

Najpierw chcielibyśmy Cię poznać. Porozmawiać z Tobą, poznać Twój charakter i osobowość, dowiedzieć się kim jesteś. Musimy dowiedzieć się również o czym chciałbyś prowadzić bloga. Na czym się znasz lub co lubisz. W którym kierunku chciałbyś pójść i dlaczego.

2

Stworzenie bloga

Tworzymy dla Ciebie fundament Twoich działań w internecie czyli profesjonalnego i nowoczesnego bloga. Wszystko jest tworzone tak abyś był w pełni zadowolony ze swojego strony tak więc możesz nam śmiało podrzucać swoją wizję czy pomysły. Twój blog będzie gotowy w 30-40 dni.

3

Ustalenie strategii

Tworzymy pierwszą, wstępną strategie działań, które będą prowadzić Cię do Twojego celu. Ważne jest abyś na tym etapie miał gotowych przynajmniej 8 materiałów na bloga. Tobie pozwoli to przybliżyć się do znalezienia swojej internetowej tożsamości, a nam pozwoli lepiej dobrać odpowiednie strategię działań.

4

Wdrażanie, analizowanie i modyfikowanie

Od tego momentu zaczynasz widzieć pierwsze efekty oraz rośnie Twoje znaczenie w świecie internetu. Stale i na bieżąco jesteśmy z Tobą w kontakcie, przechodzimy przez wszystko razem. Przez cały czas będziemy blisko Ciebie i elastycznie stworzymy kolejne elementy strategii.

Co dokładnie otrzymujesz:

Z nami nie musisz znać się na kwestiach technicznych czy sprzedażowych. To niebywale komfortowo sytuacja dzięki której możesz w pełni skupić się na tym co najprzyjemniejsze czyli samym blogowaniu i rozwoju!

Tworzymy dla Ciebie profesjonalnego i nowoczesnego bloga

Będzie on cechował się nie tylko nowoczesnym designem i profesjonalnym wyglądem, ale przede wszystkim położymy nacisk na elementy, często innowacyjne, dzięki którym łatwiej i szybciej osiągniesz zakładany cel.

Zajmujemy się opieką techniczną nad Twoim blogiem przez 24/7

Nie będziesz musiał martwić się o żadne kwestie techniczne. Wszystkim zajmiemy się my! Dzięki temu, będziesz mógł skupić się w pełni na tym co sprawia Ci największą przyjemność.

Dostarczymy Ci wszystkiego, czego mógłbyś potrzebować.

Otrzymasz od nas kompleksowy pakiet wszystkiego co niezbędne aby Twój blog był profesjonalną platformą internetową w tym własny adres internetowy, pocztę email w Twojej domenie czy choćby statystyki dotyczące liczby czytelników.

To jeszcze nie wszystko!

Kwestie techniczne to jedno, bez odpowiednich działań żaden blog sam z siebie nie zacznie osiągać sukcesów. Dlatego kładziemy tak duży nacisk na odpowiednie działania strategiczne dzięki którym możesz zdobyć to czego pragniesz szybciej niż myślisz.

Sporządzimy dla Ciebie kompleksową strategię działań

Program ten obejmuję wszystkie niezbędne strategicznie obszary. Od formy materiałów, przez wizerunek, promocję aż po działania sprzedażowe. Strategia ta będzie stale i na bieżąco dostosowywana do Twoich potrzeb.

Pomożemy Ci w odnalezieniu Twojej indywidualnej tożsamości

To niezwykle ważna rzecz, która zaraz obok autentyczności jest drugim najważniejszym czynnikiem od którego zależy sukces Twojego bloga. Proces ten wymaga czasu, ale jak sam zobaczysz na efekty warto poczekać.

Przydzielimy Ci Twojego własnego, dedykowanego opiekuna

To osoba, która zawsze będzie do Twojej stałej dyspozycji. Ponieważ przy Twoim projekcie pracować będzie równocześnie kilku różnych specjalistów to właśnie on będzie odpowiadał za sprawną, obustronną komunikację.

tworzenie blogów

Efekty?

Adam w przeciągu 2 lat przeszedł z nami drogę od zwykłego chłopaka ćwiczącego na siłowni w małym mieście po rozpoznawalnego i lubianego, pierwszego w Polsce, wegańskiego kulturysty zapraszanego na wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Bloga Adama już drugi rok z rzędu zdobył prestiżowy tytuł Męskiego Bloga Roku magazyn Men's Health!

Ty też zacznij blogować

Ty również możesz rozpocząć z nami współpracę!

Napisz do nas maila lub wybierz numer 727911380. Porozmawiamy i zaproponujemy Ci indywidualnie dopasowaną ofertę. Jeśli znajdziesz czas to z chęcią spotkamy się z Tobą osobiście abyś mógł nas lepiej poznać i dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej współpracy.Mateusz Rettig
Dyrektor Zarządzający

tel. 727 911 380
mateusz.rettig@ameti.pl
Umów się na spotkanie